صفحه لمسی جدید در اتومبیل بی ام و bmw که رانندگی را لذتبخش می کند -

آکابانو: صفحه لمسی جدید در اتومبیل بی ام و bmw که رانندگی را لذتبخش می کند

آکابانو: صفحه لمسی جدید در اتومبیل بی ام و bmw که رانندگی را لذتبخش می کند


بزودی در اتومبیل های بی ام و bmw شاهد یک صفحه لمسی خواهید بود که امکانات خاصی را ارائه خواهد کرد.

ویژگی جدید و متفاوت در اتومبیل های بی ام و

به گزارش آکابانو: خریداران بی ام و bmw به گوش باشید: شما از این پس در بی ام و bmw با یک خودروی حرکتی نهایی روبه رو می شوید که سامانه کاملا جدید برای آینده محسوب می شود. این حرکت رو به آینده حتی پیچیده ترین سامانه "آی درایویrdquo; است که در گذشته معرفی شده است.

در نمایشگاه الکتریکی مصرف کنندگان در ژانویه آتی بی ام و bmw به معرفی محصولی با نام "عمل مانند صفحه لمسی -مجازیrdquo; خواهد پرداخت.
این فناوری با استفاده از حرکات انگشت عمل کرده و تجهیزات مورد نظر فرمان های لمسی ارائه شده از سوی راننده را در حرکت خودرو اجرایی می کنند.


صفحه لمسی جدید اتومبیل های بی ام و

,بی ام و, اتومبیل بی ام و, بی ام و  bmw,[categoriy]

بی ام و bmw نام این فناوری را "لمس هلواکتیوrdquo; lsquo;گذاشته است. این سامانه به رانندگان اجازه می دهد با تکان دادن انگشت خود در برابر صفحات لمسی خودروی خود را پیش برند. در این روش دیگر نیاز نیست تا رانندگان تکیه گاه خود را ترک کرده و برای ارائه فرمان لمسی تا نمایشگرها خم شوند.
صفحه های نمایش لمسی همچنان کاربرد زیادی دارند اما مسلما در مقایسه با سامانه های هولوگرامی جذابیت کمتری خواهند داشت. نمایشگرهای لمسی به صورت شناور در مرکز کنسول قرار خواهند گرفت.

این فناوری است که شما در ماشین های آینده بی ام و می بینید که احتمالا تمامی دکمه ها و اهرم ها را از درون ماشین حذف خواهد کرد.
گردآوری:گروه سرگرمی آکا ایران
آکا ایرانentertainment

منبع :

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام