پرفروش ترین بازیگران دنیا در سال 2016 -

,اسکارلت جوهانسن, عکس اسکارلت جوهانسن, بیوگرافی اسکارلت جوهانسن,[categoriy]

آکابانو: پرفروش ترین بازیگران دنیا در سال 2016

آکابانو اسکارلت جوهانسن از سوی مجله فوربس به عنوان پرفروش ترین بازیگر سال معرفی شد.

سرویس سینمایی هنرآنلاین: اسکارلت جوهانسن بازیگر آمریکایی در حالی در صدر فهرست "پرفروش ترین بازیگران دنیا در سال 2016" قرار گرفت، فیلم های او مانند "کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی"، "کتاب جنگل" و "درود بر سزار!" در مجموع حدود 1.2 میلیارد دلار فروختند.

به گزارش آکابانو جوهانسن 32 ساله در فهرست مجله فوربس بالاتر از کریس ایوانز همبازی خود در "کاپیتان آمریکا" و رابرت داونی جونیر قرار گرفت. ایوانز و داونی جونیر به طور مشترک رده دوم فهرست را به خود اختصاص دادند. هر سه بازیگر در "کاپیتان آمریکا"، پرفروش ترین فیلم سال، بازی کردند.

به گزارش گاردین، فوربس این فهرست را بر مبنای فروش جهانی بلیت فیلم ها تهیه کرده است. مبنای اطلاعات فوربس وبسایت Box Office Mojo بوده است.

فلیسیتی جونز بازیگر بریتانیایی با فروش 805 میلیون دلاری فیلم هایش که بخش زیاد آن به خاطر موفقیت خیره کننده "سرکش: داستانی از جنگ های ستاره ای" بود، در رده نهم قرار دارد. جونز امسال تریلر "دوزخ" و درام فانتزی "یک هیولا صدا می زند" را هم روی پرده سینماها داشت.

فهرست فوربس مملو از فیلم های ساخته شده از روی کتاب های مصور و فیلم های ابرقهرمانی است. مارگو روبی و ویل اسمیت ستاره های فیلم "جوخه خودکشی" به ترتیب در رده های چهارم و نهم قرار گرفته اند. رایان رینولدز ستاره فیلم "ددپول" نفر هشتم است.

ایمی آدامز، بن افلک و هنری کاویل بازیگران فیلم "بتمن در برابر سوپرمن: ظهور عدالت"، در رده های پنجم، ششم و هفتم جای دارند.

فوربس به تازگی کریس ایوانز را به عنوان سودآورترین بازیگر سال معرفی کرد. ایوانز برای هر یک دلاری که امسال به عنوان دستمزد گرفت، 135.80 دلار درآمدزایی کرد. جوهانسن در این فهرست در رده سوم است.

لايک انتشار در تلگرام