مجید واشقانی: به من برمی خورد بازیگری بگوید مدت هاست تلویزیون ندیده -

,مجید واشقانی, عکس مجید واشقانی, تصاویرمجید واشقانی,[categoriy]

آکابانو: مجید واشقانی: به من برمی خورد بازیگری بگوید مدت هاست تلویزیون ندیده

آکابانو مجید واشقانی با ابراز تاسف از درگذشت دنیا فنی زاده، بیان کرد: چه خوب است خداحافظی انسان به این شکل باشد؛ ظرف مدت کوتاهی خبر فوت او در همه رسانه ها منتشر شد و حرف همه شد دنیا فنی زاده.

به گزارش ایسنا، بازیگر «پشت بام تهران» که در برنامه «با صبح» شبکه دو حاضر شده بود، از فعالیت های هنری حال حاضر خود صحبت کرد و گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «لبخند رخساره» به کارگردانی بهرنگ توفیقی هستم؛ کاری با مضمون اجتماعی که اواخر تصویربرداری آن است. من پیگیر کارهای تلویزیون خودمان در ژانرهای مختلف هستم. حرفه ما طوری است که باید تماشاگر کارهای تلویزیون باشیم؛ از اینکه همکاری بگوید سال هاست برنامه های تلویزیون را ندیده خیلی به من برمی خورد.

به گزارش آکابانو در بخش دیگری از گفت وگوی امروز، مجید واشقانی از رشته تحصیلی خود و معلم فیزیکش حرف زد و افزود: در سال سوم دبیرستان معلم فیزیکمان به من گفت که می توانم بازیگر خوبی شوم، در راه رفتن به خانه به این موضوع فکر کردم و دیدم که می شود؛ من به خانه نرسیده بازیگر شده بودم، این عین واقعیت است.

بخش پایانی صحبت های روا و واشقانی درخصوص ورزش بود؛ بر همین اساس واشقانی گفت: در ۱۶ سالگی برای یک سال به ورزش کشتی مشغول بودم، یعنی به طور حرفه ای کشتی آزاد می گرفتم.

همچنین واشقانی عنوان کرد: هر چه دارم از پدر و مادرم است، مگر می شود خداوند دعای پدر و مادری را در حق فرزندش مستجاب نکند. دعای این بازیگر در انتهای برنامه آرزمندی برای به پایان رسیدن جنگ در تمام دنیا بود.

واشقانی در ابتدای برنامه هم از سحرخیزی گفت و افزود: تا ساعت چهار و نیم صبح سر کار بودم اما اگر سر کار نبودم هم تا صبح بیدار می ماندم تا به موقع به برنامه برسم. تجربه سحرخیزی دارم، وقت های زیادی برای کار، صبح های خیلی زود از خواب بیدار می شوم اما در آن مواقع هم زود نمی خوابم؛ چرا که نمی توانم، شب را دوست دارم؛ در منزل ما پدرم همیشه ساعت ۵ صبح بیدار است، به هیچ وجه نمی تواند بعد از طلوع آفتاب بیدار شود.از بازیگران بیشتر بدانید

  • مجید واشقانی + تصاویر مجید واشقانی
  • مجید واشقانی: حاضرم صدبار دیگر نقش پلیس را بازی کنم!
  • عکس های مجید واشقانی بازیگر نقش ایمان در سریال هوش سیاه ۲
لايک انتشار در تلگرام