چرا حامد بهداد اکانت توئیترش را تکذیب کرد؟ -

,حامد بهداد, عکس حامد بهداد, بیوگرافی حامد بهداد,[categoriy]

آکابانو: چرا حامد بهداد اکانت توئیترش را تکذیب کرد؟

آکابانو ستاره سرشناس سینمای ایران داشتن اکانتی که نزدیک به ۱۰۰ هزار فالوئر دارد را تکذیب می کند و از دوستانش می خواهد هر طور هست او را از این اکانت مبری کنند.

تصویر چرا حامد بهداد اکانت توئیترش را تکذیب کرد؟

به گزارش آکابانو به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه تماشاگران امروز اکانتی که از سال ۲۰۱۲ فعال بوده و بارها اظهار نظرهای مورد نظر بهداد را منتشر کرده است، یک دفعه چه اتفاقی افتاده که تکذیب می شود؟ بی شک این اتفاق ریشه در مشکلاتی دارد که این صفحه برای صاحبش به همراه داشته است. اکانت توئیتری که با وجود تکذیب شدن از سوی این بازیگر همچنان فعالیت دارد و بر تعداد فالوئرهایش افزوده می شود.

این که بعضی از سلبریتی ها صفحاتی دارند که توسط ادمین اداره می شود، پدیده تازه ای نیست. بالاخره اداره کردن صفحه ای که بعضی وقت ها محلی برای عقده گشایی برخی افراد و ناسزاهای مثبت ۱۸ می شود یا این که هر لحظه ممکن است مورد یک حمله گسترده قرار بگیرد، کار چندان آسانی نیست. باران کوثری یکی از کسانی است که صفحه اینستاگرامش توسط ادمین اداره می شود. ادمینی که به نظر می رسد کار خود را بلد است و تا امروز مشکلی برای این بازیگر به وجود نیاورده است. علی دایی از سلبریتی های دنیای ورزش هم یکی دیگر از افرادی است که یک صفحه فعال در اینستاگرام دارد که توسط یکی از دوستانش که ساکن دبی است، اداره می شود. این فرد اما در ارتباط مستقیم با دایی است و تقریباً برای منتشر کردن هر چیزی با او هماهنگ می کند. اصغر فرهادی هم تا چندی پیش یک صفحه اینستاگرام داشت که توسط یکی از خبرنگاران نزدیک به او اداره می شد اما بعد از مدتی این کارگردان بزرگ کشورمان ترجیح داد که صفحه ای به نامش وجود نداشته باشد و آن صفحه با نام دیگری فعالیت خود را ادامه داد.

در این میان ممکن است به نظر برسد اکانت توئیتر حامد بهداد هم یکی از این موارد باشد که توسط یک ادمین اداره می شده اما فرد مورد نظر با بعضی کارهای اشتباهی که انجام داده دیگر امین بهداد نیست و او آن را تکذیب می کند. بهداد البته اگر می خواهد کاملاً خود را از این اکانت مبری کند نباید تنها به تکذیب در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرامش اکتفا کند و قطعاً شکایت به مراجع قضایی کارسازتر خواهد بود؛ اراده ای که فعلا وجود ندارد.»از بازیگران بیشتر بدانید

  • حامد بهداد امشب به سینما قدس می آید
  • حامد بهداد: شما خودِ بازیگری را بلد نیستید نه قاعدۀ آن را!!!
  • نه بزرگ حامد بهداد!!
  • همه تفاوت های حامد بهداد با دیگر سوپراستارها
  • وقتی بهداد و پورسرخ روی آرنولد و رمبو را در خالی بندی کم می کنند!
  • برخورد حامد بهداد و هواداران اش در سینما قدس+عکس
لايک انتشار در تلگرام