طرزتهیه شنسل ماهی قزل آلا - آکابانو

,آشپزی, طرزتهیه شنسل ماهی قزل آلا, آشپزباشی,آموزش پخت انواع غذا با آکا


مواد لازم :

ماهی قزل آلا
4/1پیمانه
زعفران(ساییده حل شده در آب جوش)
2/1 قاشق چایخوری
پودر سیر
1قاشق چایخوری
نمک و فلفل
به میزان لازم
تخم مرغ 2عدد
آرد به میزان لازم
پودر سوخاری به میزان لازم
روغن به میزان لازم
ورقه بادام 100 گرم

طرز تهیه :

آبشش های ماهی را بیرون آورده شکم آن را برش دهید. پس از تمیز کردن, شستن , خشک کردن , تیغ آنرا یک تکه خارج می کنیم . سویا سس و زعفران و پودر سیر و کمی نمک و فلفل را مخلوط نموده به وسیله قلم مو به تمامی قسمت های ماهی مالیده , تخم مرغ را در ظرفی شکسته با چنگال می زنیم و بعد در پودر سوخاری می غلطانیم .

مقداری روغن در تابه ریخته روی حرارت می گذاریم . داغ که شد, ماهی را در آن سرخ می کنیم . یک طرف ماهی که سرخ شد برگردانده طرف دیگر را سرخ می کنیم و ورقه های بادام را اضافه نموده تا طلائی شود . البته مطابق تصویرهای داده شده می توانید تیغ ماهی را بیرون نیاورید و آنرا بصورت درسته شنیتسل کنید.

آشپزی, طرزتهیه شنسل ماهی قزل آلا, آشپزباشی, آشپزی ایرونی, آشپزی ایرانی, سایت آشپزی ایرونی, سایت آشپزی ایرانی, آشپزی آسان, آموزش پخت انواع غذاهای ایرونی, آموزش پخت انواع غذاهای ایرانی, آموزش پخت انواع غذاهای فرنگی آشپزی, طرزتهیه شنسل ماهی قزل آلا, آشپزباشی, آشپزی ایرونی, آشپزی ایرانی, سایت آشپزی ایرونی, سایت آشپزی ایرانی, آشپزی آسان, آموزش پخت انواع غذاهای ایرونی, آموزش پخت انواع غذاهای ایرانی, آموزش پخت انواع غذاهای فرنگی


لايک انتشار در تلگرام