لازانیا با کدو تنبل! - آکابانو

,لازانیا, دستورالعمل پخت لازانیا با <a style='color:#000' title='کدو' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazakadoo.html'>کدو</a> تنبل, طرز تهیه لازانیا با <a style='color:#000' title='کدو' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazakadoo.html'>کدو</a> تنبل,آموزش پخت انواع غذا با آکا

 

 

کدوتنبل طرز پخت بسیار آسانی هم دارد. ما هم در اینجا به شما علاقمندان کدو یک دستورالعمل جدید آموزش می دهیم.


دستورالعملی برای پخت کدوتنبل

من عاشق کدو تنبل هستم- کدوتنبل یکی از میوه های مورد علاقه من است. مهم نیست کدو تازه باشد یا کنسرو شده ، شما مارمالاد این میوه را هم با هر چیزی می توانید میل کنید. با نان های شیرین و یا بعد از غذاهای مورد علاقه تان به عنوان دسر میل کنید. کدوتنبل طرز پخت بسیار آسانی هم دارد. ما هم در اینجا به شما علاقمندان کدو یک دستورالعمل جدید آموزش می دهیم.

مواد لازم : برای 6 نفر


قارچ تازه و خرد شده
500 گرم
پیاز کوچک،خرد شده
1 عدد
نمک
2/1 قاشق چایخوری
روغن زیتون
2 قاشق چایخوری
کدو کنسرو شده 1 قوطی
خامه 2/1 فنجان
نعنا خشک شده 1 برگ
فلفل کوبیده شده 1 قاشق چایخوری
پاستای خام 9 عدد
پنیر کم چرب ریکوتا (ایتالیایی) 1 فنجان
پنیر مازارلای ایتالیایی (پنیر سفید سفت) ؛ بریده شده 1 فنجان
پنیر پارمیسان (ایتالیایی) 4/3 فنجان


طرز تهیه :


در یک قابلمه کوچک قارچ ، پیاز و یک چهارم نمک را با روغن مخلوط کرده و بگذارید تا سرخ شوند؛ حالا این مایع را کنار بگذارید. در یک کاسه کوچک ، کدو ، خامه ،‌فلفل ، برگ نعنا و باقیمانده نمک را مخلوط کنید.


2/1 فنجان سس کدو را ته ماهیتابه پخش کنید. دو قسمت پاستا را در ظرف گذاشته و حالا دوباره سس کدو را روی پاستا بریزید. حالا مخلوط قارچ تان را اضافه کنید. سپس 2/1 فنجان از پنیر ریکوتا ،‌2/1 فنجان پنیر مازارلا و 4/1 فنجان پنیر پارمیسان را اضافه کنید. دوباره سس کدو و پاستا را روی مخلوط تان بریزید. آنقدر این کارتان را ادامه دهید تا ظرف تان پر شود.


ظرف را با یک ورق آلومینیوم پوشانده و در درجه حرارت 375 درجه بمدت 45 دقیقه بگذارید تا بپزد.پس از 45 دقیقه ظرف را بیرون آورده پنیر پارمیسان را روی آن رنده کرده و پخش کنید. دوباره ظرف را به مدت 10 الی 15 دقیقه در فر بگذارید تا پنیرها آب شوند. حالا ظرف را بیرون آورده و قبل از بریدن بگذارید ده دقیقه ای بماند تا سرد شده تا بتوانید براحتی آن را برش بدهید.

<a style='color:#000' title='آشپزی آکا' href='http://www.akairan.com/'>آشپزی</a>,لازانیا,دستورالعمل پخت لازانیا با <a style='color:#000' title='کدو' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazakadoo.html'>کدو</a> تنبل, طرز تهیه لازانیا با <a style='color:#000' title='کدو' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazakadoo.html'>کدو</a> تنبل, مواد لازم لازانیا با <a style='color:#000' title='کدو' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazakadoo.html'>کدو</a> تنبل <a style='color:#000' title='آشپزی آکا' href='http://www.akairan.com/'>آشپزی</a>,لازانیا,دستورالعمل پخت لازانیا با <a style='color:#000' title='کدو' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazakadoo.html'>کدو</a> تنبل, طرز تهیه لازانیا با <a style='color:#000' title='کدو' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazakadoo.html'>کدو</a> تنبل, مواد لازم لازانیا با <a style='color:#000' title='کدو' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazakadoo.html'>کدو</a> تنبل


گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط