جوجه با سس خردل و شوید - آکابانو

,جوجه با سس خردل و شوید, طرز تهیه جوجه با سس خردل و شوید, مواد لازم جوجه با سس خردل و شوید,آموزش پخت انواع غذا با آکا

 

 

مواد لازم : برای 4 نفر

آرد
4/1 فنجان
نمک
2/1 قاشق چایی خوری
فلفل سیاه
2/1 قاشق چایی خوری
ران مرغ
4 عدد
روغن سبزیجات 3 قاشق غذاخوری
موسیر خرد شده 4/3 فنجان
ماء الشعیر 2/1 فنجان
آب مرغ کم نمک 1 فنجان
سس خردل
2 قاشق چایخوری
شوید تازه خرد شده 4/1 فنجان

طرز تهیه :


4/1 قاشق چایی خوری نمک و 4/1 قاشق چایی خوری فلفل سیاه و آرد را در یک بشقاب و یا کاسه کم عمق ریخته و جوجه را به آنها بمالید سپس جوجه ها را بتکانید تا اضافه شان بریزند.


روغن را در یک ماهیتابه با دمای متوسط حرارت دهید. جوجه ها را بیاورید، ابتدا پوست هایشان را جدا کنید و 6 تا 8 دقیقه در روغن داغ بگذارید تا طلایی شوند. حالا جوجه های سرخ شده را در یک بشقاب قرار دهید .


موسیرهای خرد شده را در ماهیتابه بریزید تا سرخ شوند ، مدام آنها را هم بزنید تا نسوزند ، آنها را آنقدر حرارت دهید تا به رنگ قهوه ای در بیایند . ماءالشعیر را اضافه کنید تا بجوشد و همه مواد به رنگ قهوه ای شوند. حالا آب مرغ ، خردل و باقیمانده نمک و فلفل را هم اضافه کنید. بگذارید تا بجوشند ، سپس جوجه را به آنها اضافه کنید. در حرارت متوسط گاز بگذارید تا جوجه ها به طور کامل بپزند که این کار 25 دقیقه زمان می برد. جوجه ها و سس را با هم ترکیب کنید و بگذارید آنقدر بجوشند تا مقدار سس تقریبا یک فنجان شود . جوجه ها را از روی اجاق بردارید و سس را روی آن بریزید .

<a style='color:#000' title='آشپزی آکا' href='http://www.akairan.com/'>آشپزی</a>,وجه با سس خردل و شوید, طرز تهیه جوجه با سس خردل و شوید, مواد لازم جوجه با سس خردل و شوید <a style='color:#000' title='آشپزی آکا' href='http://www.akairan.com/'>آشپزی</a>,وجه با سس خردل و شوید, طرز تهیه جوجه با سس خردل و شوید, مواد لازم جوجه با سس خردل و شوید


گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام