سوپ سبزی متفاوت

مواد لازم برای آشپزی آکا

برای آشپزی آکا[categoriy],<a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> <a style='color:#000' title='سبزی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2013103448.html'>سبزی</a> متفاوت ,طرز تهیه <a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> <a style='color:#000' title='سبزی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2013103448.html'>سبزی</a> متفاوت ,روش تهیه <a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> <a style='color:#000' title='سبزی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2013103448.html'>سبزی</a> متفاوت

- نیم کیلو استخوان قلم گاو
- 3 عد هویج
- یک عدد پیاز متوسط
- یک لیوان نخود فرنگی
- دو عدد تره فرنگی
- نصف یک کرفس
- یک یا دو سیر کلم
- کمی جعفری
- یک قاشق سوپ خوری آرد سفید
- دو سیر خامه
- یک عدد لیمو ترش
- یک قاشق سوپ خوری شبت خورد شده
- قدری نمک .


روش تهیه :
پیاز و جعفری و کرفس را با هم داخل دستگاه سبزی خورد کن اکا بریزید و درب دستگاه را چندیدن بار فشار دهید تا مواد مخلوط و کاملا ریز شوند.
استخوانه را بشوئید و با آب سرد روی آتش تند بگذارید . پیاز و جعفریو کرفس را روی آن بریزید و آتش را ملایم کنید .
دو ساعت و نیم تا سه ساعت بپزید . بعد بقیه سبزیهارا بشوئید را با هم داخل دستگاه سبزی خورد کن اکا بریزید و درب دستگاه را چندیدن بار فشار دهید تا مواد مخلوط و کاملا ریز شوند. و در یک قابلمه بزرگ با کمی آب روی آتش تند بگذارید ( در ظرف را ببندید ) هر چند دقیقه یک بار به هم بزنید که ته آن نسوزد .

[categoriy],<a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> <a style='color:#000' title='سبزی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2013103448.html'>سبزی</a> متفاوت ,طرز تهیه <a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> <a style='color:#000' title='سبزی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2013103448.html'>سبزی</a> متفاوت ,روش تهیه <a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> <a style='color:#000' title='سبزی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2013103448.html'>سبزی</a> متفاوت

بعد از بیست دقیقه کمی روغن در آن بریزید . آب قلم ها را صاف کنید و با نمک در سبزی پخته شده بریزید . کمی که جوشید یک قاشق آرد در خامه بریزید و مخلوط کنید که گلوله نشود . کمی از سوپ در خامه بریزید و بهم بزنید . جوش که آمد از روی آتش بردارید . شبت و جعفری ساطوری شده را در سوپ خوری بگذارید و سوپ را روی آن بریزید . بعد چند حلقه لیمو ترش را در آن بیاندازید .

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام