طرز تهیه رولت مرغ آسپاراگوس - آکابانو


,<a style='color:#000' title='رولت مرغ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/chiken1/27816.html'>رولت مرغ</a> آسپاراگوس, طرز تهیه <a style='color:#000' title='رولت مرغ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/chiken1/27816.html'>رولت مرغ</a> آسپاراگوس, مواد لازم برای <a style='color:#000' title='رولت مرغ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/chiken1/27816.html'>رولت مرغ</a> آسپاراگوس,آموزش پخت انواع غذا با آکا

طرز تهیه رولت مرغ آسپاراگوس‎


پخت و آماده سازی رولت مرغ آسپاراگوس : 55 دقیقه

مواد لازم جهت تهیه رولت مرغ آسپاراگوس برای 8 نفر :

 سس مایونز 1/2 فنجان
 خردل  3 قاشق غذا خوری
 لیمو ترش 1 عدد
 ترخون خشک  2 قاشق غذا خوری
فلفل سیاه 1 قاشق چای خوری
نمک 1/2 قاشق چای خوری
مارچوبه تازه 16 عدد
سینه مرغ بدون استخوان 4 عدد
پنیر گودا 4 برش
پودر سوخاری ( پودر پانکو یا بیسکویت ترد خرد شده ) 1 فنجان

طرز تهیه رولت مرغ آسپاراگوس :

1. ابتدا فر را در دمای 245 درجه سانتیگراد ( 475 درجه فارنهایت ) گرم کنید .مایونز ، خردل ، آب لیمو ، پوست رنده شده لیمو ، ترخون ، نمک و فلفل را یک ظرف مخلوط کرده تا کاملا ترکیب شوند .


2. مارچوبه را در مایکرویو با حرارت زیاد بپزید تا به رنگ سبز روشن در بیاید (یک الی یک و نیم دقیقه). سینه های مرغ باید نازک باشد به همین دلیل آن را داخل پلاستیک ضخیمی گذاشته و با گوشت کوب می کوبیم تا به ضخامت نیم سانت برسد.


3. یک برش پنیر روی هر تکه سینه مرغ و روی آن 4 عدد مارچوبه بگذارید. مرغ را به دور پنیر و مارچوبه لوله کنید و در ظرف فر که از قبل چرب کردید قرار می دهید. توسط یک فرچه مخلوط مایونز را روی آنها بمالید و سپس روی آن پودر panko بپاشید و فشار دهید. (اگر پودر پانکو در دسترس ندارید همان طور که گفته شد می توانید از پودر های سوخاری استفاده کنید یا بیسکویت ترد خرد شده)

4. داخل فر به مدت 25 دقیقه و یا تا زمانی که نان ها قهوه ای شوند، بپزید.

منبع : beryooni.com

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام