اردک سرخ شده همراه با سس میوه - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن اردک سرخ شده را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

روش تهیه 

اردک سرخ شده,اردک سرخ شده خوشمزه,

اردک سرخ شده

درست کردن اردک سرخ شده

مواد لازم اردک سرخ شده :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

گوشت مرغابی

1 عدد

نامشخص

عسل

2 قاشق سوپخوری

100 گرم / 288 کالری

سس سویا

2 قاشق سوپخوری

100 گرم / 43 کالری

روغن

1 قاشق سوپخوری

100 گرم / 900 کالری

پرتقال

2 عدد

100 گرم / 37 کالری

آب پرتقال

1 فنجان

100 گرم / 33 کالری

آب لیموترش

0.25 فنجان

100 گرم / 9 کالری

آب مرغ

0.25 فنجان

نامشخص

آرد ذرت

1 قاشق سوپخوری

100 گرم / 370 کالری

آب

1 قاشق سوپخوری

100 گرم / 0 کالری

کمپوت هلو

425 گرم

100 گرم / 55 کالری

آناناس کنسرو شیرین

450 گرم

100 گرم / 90 کالری

طرز تهیه اردک سرخ شده :

آکابانو : این غذا را با مخلوط یک قاشق غذا خوری سس فلفل و یک قاشق چایخوری سس سویا سرو نمایید.اردک را تمیز کرده و گردن آن را جدا کنید و بشوئید , داخل و خارج اردک را با مخلوط سس سویا و عسل چرب کنید و در ظرفی قرار داده.

بدون اینکه درب آن را بگذارید بمدت یک شب در یخچال قرار دهید تا چاشنی آن کاملا جذب گوشت اردک شود. اردک را با روغن چرب کنید و بمدت یک ساعت در فر با حرارت متوسط بپزید سپس آن را خارج کرده و به قطعات کوچک خرد کنید و با سس میوه سرو نمایید.

طرز تهیه سس میوه :

پرتقال را پوست کنده و قاشهای آن را جدا سازید و پوست نازک اطراف هر قاشق آن را بکنید , آب پرتقال , عسل , آبلیمو , سس سویا , آب مرغ و مخلوط آرد ذرت و آب را در ماهیتابه ریخته و روی گاز قرار داده و مرتب بهم بزنید تا بجوشد و غلیظ شود , گلابی , آناناس و پرتقالها را بیافزایید و مخلوط کنید.

خواص آناناس :

تاثیر مصرف آناناس در دفع سنگ کلیه

آناناس ادرارآور و تصفیه کننده است و شهرت زیادی در دفع ضایعات بدن دارد. این میوه ی خوشمزه به پاکسازی کلیه ها و دفع سنگ کلیه کمک زیادی می کند. می توانید از آب آناناس طبیعی برای این منظور استفاده کنید. همچنین می توانید آن را با شیر گیاهی برنج مخلوط کرده و خاصیت آن را چند برابر کنید. برای این کار به مقداری میوه ی آناناس و ۲۵۰ میلی لیتر شیر برنج نیاز دارید. این دو ترکیب را داخل مخلوط کن بریزید و به مدت چند دقیقه میکس کنید. می توانید برای رقیق تر کردن آن کمی آب نیز اضافه کنید.

اختصاصی آکابانو

.

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام