طرز تهیه بستنی گل دار - آکابانو*. ما در اینجا استوخدوس، گلبرگ های رز، گل میخک و گل جعفری را انتخاب کردیم که استفاده از آنها در خوراکی ها کاملاً بی خطر است. می توانید برای درست کردن دسر و نوشیدنی هم از آنها بهره ببرید.


*. فصل شکوفایی گل ها رسیده است و روزهای گرم و آفتابی زیادی در پیش داریم. طبیعتاً مهمانی ها و عروسی ها بیشتر می شوند. اگر میزبان مراسمی هستید، اطمینان داریم که به دنبال راهی برای استفاده بیشتر از گل های هستید. چرا از گل های طبیعی استفاده نکنید؟ خوردن بعضی از آنها کاملاً بی خطر است و به کیک، بستنی و خوراکی های دیگر شما رنگ های زیبایی می افزاید.ترحلوا, ترحلوای شیرازی, ترحلوای هویج, ترحلوا با ارد گندم, ترحلوا با نشاسته


*. می توانید یک جستجوی اینترنتی انجام دهید و ببینید که کدام گل ها خوراکی هستند و از رنگ های مختلف آنها استفاده کنید. ما در اینجا استوخدوس، گلبرگ های رز، گل میخک و گل جعفری را انتخاب کردیم که استفاده از آنها در خوراکی ها کاملاً بی خطر است. می توانید برای درست کردن دسر و نوشیدنی هم از آن ها بهره ببرید.


ترحلوا, ترحلوای شیرازی, ترحلوای هویج, ترحلوا با ارد گندم, ترحلوا با نشاسته


مراحل زیر را برای درست کردن کیک دنبال کنید :


*. کیک خود را در قالبی به مدت 30 دقیقه حرارت دهید تا کاملاً بپزد.

*. سر کیک را ببرید و قسمت هایی که زیادی پخته را جدا کنید.

*. روی کل آن خامه بمالید تا کاملاً از خامه پوشیده شود.

*. در آخر، گل های جعفری شسته شده را برای تزئین کیک بکار ببرید.

ترحلوا, ترحلوای شیرازی, ترحلوای هویج, ترحلوا با ارد گندم, ترحلوا با نشاستهبستنی گلدار


*. در مهمانی معمولاً بستنی یخی سرو نمی کنند، ولی اگر داخلش گل داشته باشد برای تزئین میز بسیار مناسب است. دو مدل بستنی معرفی می کنیم.


ترحلوا, ترحلوای شیرازی, ترحلوای هویج, ترحلوا با ارد گندم, ترحلوا با نشاسته*. برای درست کردن بستنی یخی گلدار، باید شربت دلخواهتان را پر از گلبرگ های زیبا کنید و آن را داخل قالب بستنی بریزید و داخل فریزر بگذارید.

*. برای درست کردن بستنی دوم، از بستنی ساز استفاده کنید و وانیل، لیموناد، ماست و گلبرگ های رز یا استوخدوس را داخل آن بریزید و در فریزر بگذارید.خواص خامه :

*. خامه مزیتی بر سایر لبنیات ندارد. بنابراین در افرادی که می خواهند همچنان سلامت خود را حفظ کنند قطعا بهتر است مصرف نشود. چون در ازای همان مواد مغذی، انرژی زیادی را دریافت خواهند کرد.اختصاصی آکابانولايک انتشار در تلگرام