طرز تهیه لواشک انار و به - آکابانوطرز تهیه لواشک انار و <a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>ه, طرز تهیه لواشک انار, طرز تهیه لواشک <a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>ه,<a style='color:#000' title='انواع دسر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/'>انواع دسر</a> ، <a style='color:#000' title='پیش غذا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/201322502220.html'>پیش غذا</a>،<a style='color:#000' title='انواع دسر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/'>دسر</a>های خوشمزهمواد لازم جهت تهیه لواشک انار و به :دانه انار یا آب انار

2 لیوان

100 گرم / 44 کالری

به بزرگ

1 عدد

100 گرم / 26 کالری

آبلیمو

3 قاشق غذاخوری

100 گرم / 5 کالریطرز تهیه لواشک انار و به:


*. دانه های انار را داخل میکسر بریزید و بزنید تا عصاره آن خارج شود ( از آب انار آماده هم میتوانید استفاده کنید ).به را به قطعات کوچک خرد کنید سپس به همراه آب انار و آبلیمو داخل قابلمه ای بریزید و روی حرارت ملایم قرار دهید.


*. پس از اینکه به جوش امد اجازه دهید به مدت 30 دقیقه آرام بجوشد.( در صورت تمایل 1 قاشق شکر به مواد اضافه کنید ).پس از این مدت زمان مواد را با میکسر بزنید تا به شکل پوره شود ، داخل سینی فر کاغذ روغنی بیندازید و مواد را به صورت لایه نازکی روی کاغذ پخش کنید.


*. سینی را داخل فر با دمای 120 درجه سانتیگراد به مدت 1-2 ساعت قرار دهید تا زمانی که لواشک خودش را بگیرد.سپس از فر خارج کنید و کناری قرار دهید تا سرد شود و مصرف کنید ( میتوانید سینی را چند ساعت روی شوفاژ قرار دهید تا لواشک اماده شود ).خواص به :


*. عقل را زیاد ، قلب ضعیف را نیرومند و معده را تمیز میکند بر نیروی دل می افزاید و ترسو را شجاع و فرزند را نیکو میکند و کسی که آن را بخورد خداوند تا چهل روز حکمت را به زبان او جاری میکند و همّ ( نگرانی ) را میبرد بخیل را بخشنده میکند و کسی که سه روز ناشتا آن را بخورد ذهنش صاف میشود و بر حلم و علم او می افزاید و از کید شیطان و لشکریان او حفظ مینماید.اختصاصی آکاایرانگردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط

ديگر ويديوهاي کانال

ديگر عکسهاي کانال