رول سینه مرغ با بروکلى - آکابانو

در این پست از سایت آکاایران به شما طریقه ی درست کردن رول سینه مرغ با بروکلى را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

رول سینه <a style='color:#000' title='مرغ' href='http://akairan.com/ashpazi/chiken1/ghzabafilehmorgh.html'>مرغ</a> <a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>ا <a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>روکلى,طرز تهیه رول سینه <a style='color:#000' title='مرغ' href='http://akairan.com/ashpazi/chiken1/ghzabafilehmorgh.html'>مرغ</a> <a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>ا <a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>روکلى,روش تهیه رول سینه <a style='color:#000' title='مرغ' href='http://akairan.com/ashpazi/chiken1/ghzabafilehmorgh.html'>مرغ</a> <a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>ا <a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>روکلى

تهیه رول سینه مرغ با بروکلى

*. به نقل از آکاایران : در کنار این غذای خوشمزه می توان نودلز را هم سرو کرد البته نودلزی که با بادام زمینی سرخ شده مخلوط شده باشد. همچنین می توانید هر نوع نشاسته ای مثل برنج قهوه ای یا سیب زمینی پخته را هم کناراین غذا میل کنید.

مواد لازم رول سینه مرغ با بروکلى :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

سینه مرغ

به مقدار لازم

100 گرم / 200 کالری

پنیر

به مقدار لازم

100 گرم / 250 کالری

کلم بروکلی

به مقدار لازم

100 گرم / 100 کالری

جوانه ماش

به مقدار لازم

100 گرم / 200 کالری

کره

به مقدار لازم

100 گرم / 737 کالری

سیر

به مقدار لازم

100 گرم / 120 کالری

شیرنارگیل

به مقدار لازم

نامشخص

پودر نارگیل

به مقدار لازم

100 گرم / 550 کالری

ماست

به مقدار لازم

100 گرم / 55 کالری

لیموترش

به مقدار لازم

100 گرم / 42 کالری

چیلی

به مقدار لازم

نامشخص

گوجه فرنگی

به مقدار لازم

100 گرم / 15 کالری

سبزیجات معطر

به مقدار لازم

100 گرم / 33 کالری

روش تهیه رول سینه مرغ با بروکلى :

*. اول باید سینه نامتقارن مرغ را آنقدر بکوبید تا سطحش یکسان شود. سپس سینه مرغ را با مخلوط کلم بروکلی ساطوری شده، جوانه ماش، کره، سیر و هر نوع پنیری که آب شودمثل پنیر چدار یا موتزارلا پر کنید.در کنار این کار باید یک سس خوشمزه درست کنید.

*. سسی که از شیر نارگیل، پودر نارگیل، ماست، لیموترش فراوان، سیر، چیلی، سبزیجات معطر و مقداری گوجه فرنگی رنده شده تهیه می شود. حالا باید رول سینه مرغ پرشده را در این سس بخوابانید آن هم برای حداقل 3 تا 4 ساعت تا سس جذب مرغ شود. سپس باید رول ها را داخل ظرف بگذارید و 20 دقیقه انتظار بکشید تا وقت خوردنش فرا برسد.

فوت آشپزی :

*. گوجه از این بابت به غذای فوق اضافه می شود تا ظاهر رول ها را برشته کند. از آنجا که گوجه خیلی زود سرخ می شود رنگ سطح غذا را برشته می کند و جلوه خاصی به غذایمان می دهد.

خواص کلم بروکلی :

*. بروکلی دارای ماده ای بنام سولفورافان است که با استفاده از آن تعداد ، اندازه و تکثیر تومورهای سرطانی را به نحو چشمگیری کاهش می دهد. از ابتلا به سرطان بخصوص سرطان سینه، معده، روده بزرگ، رکتوم و ریه در انسان جلوگیری می نماید.بروکلی همچنین دارای مقادیر زیادی فیبر، کاروتنوئید، ویتامین A,C و ویتامین کا می باشدکه باعث پیشگیری از سرطان معده و روده می شود.

منبع : برترین ها

گرداوری : آکاایران

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط