طرز تهیه رول های قیفی - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن رول های قیفی را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.


اموزش رول های قیفی,طرز تهیه رول های قیفی,مواد لازم رول های قیفی
آموزش رول های قیفی

مواد لازم رول های قیفی :


برنج مخصوص سوشی

200 گرم

100 گرم / 360 کالری

نوری

6 ورق

نامشخص

میگو

12عدد

100 گرم / 100 کالری

سس مایونز

درصورت تمایل

100 گرم / 691 کالری

خلالی آووکادو و هویج

چند برش

نامشخص


روش تهیه رول های قیفی :

*. اصولا به رول هایی که قیفی شکل پیچیده می شوند تماکی رول گفته می شوند که اصولا برای درست کردن تمام رول ها از خیلی مواد مشابه استفاده می شود.تماکی رول ظاهر بسیار جالبی داشته و علاوه بر این آن را به شکل بستنی قیفی در دست می گیرند و معمولا روی آن سس فرانسوی می ریزند.ابتدا برنج را شسته با کمی آب می جوشانیم و کته می کنیم.

*. روی کته آماده شده چند قاشق سرکه برنج می پاشیم. نوری ها را از وسط نصف کرده که به شکل مستطیل شوند روی نیمی از این مستطیل برنج پهن می کنیم که در واقع شکل پهن کردن برنج مربع می شود. به صورت اریب،خلال های آووکادو، هویج یا درصورت دلخواه خیار را قرار می دهیم اگر خواستیم مقداری مایونز به آن اضافه می کنیم و تکه های میگو را روی مواد قرار می دهیم و به شکل قیفی رول را می پیچیم.


خواص آووکادو :

*. آووکادو بهترین ماسک برای برطف کرده چین و چروک های صورت و جلوگیری از پیدایش آن است . برای این منظور آووکادو را پوست کنده و له کنید و بصورت ماسک بر روی صورت و گردن بگذارید و بعد از نیم ساعت بشوئید

اختصاصی آکابانوگردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط

ديگر ويديوهاي کانال

ديگر عکسهاي کانال