طرز تهیه دسر کدو حلوایی - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن دسر کدو حلوایی را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

<a style='color:#000' title='دسر کدو حلوایی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/9825.html'>دسر کدو حلوایی</a>,<a style='color:#000' title='دسر کدو حلوایی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/9825.html'>دسر کدو حلوایی</a> <a style='color:#000' title='ترکی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/khoresh/gazaye-torky.html'>ترکی</a>ه ای,<a style='color:#000' title='دسر کدو حلوایی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/9825.html'>دسر کدو حلوایی</a> با بیسکویت

درست کردن دسر کدو حلوایی

مواد مورد نیاز دسر کدو حلوایی :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

کدو حلوائی

۴۰۰ گرم پخته و خرد شده

نامشخص

شکر قهوه ای

۵۰ گرم

100 گرم / 362 کالری

آرد

۱۰۰ گرم

100 گرم / 360 کالری

آرد برنج

۵۰ گرم

100 گرم / 366 کالری

پودر قند

۱۱۵ گرم

100 گرم / 400 کالری

کره نرم

۱۱۵ گرم

100 گرم / 745 کالری

تخم مرغ

۲ عدد

100 گرم / 147 کالری

وانیل

یک چهارم قاشق چایخوری

100 گرم / 330 کالری

دارچین

یک دوم قاشق چایخوری

100 گرم / 261 کالری

بکینگ پودر

یک دوم قاشق چایخوری

نامشخص

جوز هندی

مقدار کم

100 گرم / 512 کالری

پرک بادام یا گردوی خرد شده

۳ قاشق سوپخوری

100 گرم / 612 کالری

طرزتهیه دسر کدو حلوایی :

*. آکابانو : در ابتدا 400 گرم کدو حلوایی خرد شده را یک سوم پیمانه آب و یک قاشق شکر به مدت ۱۰ دقیقه میگذاریم روی حرارت بپزد.میتوانیم این دسر را با میوه جات دیگری هم تهیه کنیم و این دسر خیلی خوشمزه است. میتوانیم از انبه، سیب، گلابی یا میوه های دیگر استفاده کنیم.

*. میتوانیم این دسر را به صورت گرم با بستنی یا به صورت سرد مصرف کنیم.کف قالب را چرب میکنیم و شکر قهوه ای را کف آن میریزیم.کدو حلوایی ها را روی شکر میریزیم.مواد خشک شامل آرد سفید، آرد برنج، دارچین، وانیل و بکینگ پودر را با هم مخلوط میکنیم.

*. کره و پودر قند را با هم با همزن هم میزنیم. و با فاصله از هم یکی یکی تخم مرغها را هم اضافه کرده و با مواد هم میزنیم.جوز هندی را روی کدو ها رنده میکنیم.مخلوط مواد خشک را کم کم به موادی که هم زدیم اضافه میکنیم و مخلوط میکنیم.

*. این مواد را روی کدوها میریزیم و صاف میکنیم.در صورت دلخواه پرک بادام یا گردوی خرد شده روی دسر میریزیم.سپس به مدت ۵۰ الی ۶۰ دقیقه داخل فر ۱۷۵ درجه سانتی گراد یا ۳۵۰ درجه فارنهاید یا شماره ۴ در طبقه وسط فر میگذاریم بپزد.

خواص دارچین :

*. ارچین بهترین دارو برای دردهای عضلانی است و جدیدا در آمریکای شمالی و کانادا کرم هایی ببازار آمده که دارای دارچین است و برای رفع درد بکار می رود.حتما تا بحال متوجه شده اید که بعد زا خوردن یک دونات دارچین در همه چیز را زیبا می بینید و چقدر آرام هستید . این خاصیت دارچین است زیرا دارچین اثر آرام کنده وشاد کننده درد و از بسیاری از داروهای آرام بخش بهتر است.

اختصاصی آکابانو

ابربرچسب : آرام بخشهای طبیعی ، آرام بخش ، قرص آرام بخش ، داروی آرام بخش

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام