طرز تهیه دسر ژله خرده شیشه - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن دسر ژله خرده شیشه را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

آموزش دسر ژله خرده شیشه,تهیه دسر ژله خرده شیشه,روش تهیه دسر ژله خرده شیشه

طرز تهیه دسر ژله خرده شیشه

مواد لازم دسر ژله خرده شیشه :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

ژله در رنگ های مختلف

از هر کدام یک بسته

100 گرم / 60 کالری

ژله آناناس برای رنگ اصلی

یک بسته

100 گرم / 60 کالری

بستنی وانیلی

یک لیوان

100 گرم / 194 کالری

طرز تهیه دسر ژله خرده شیشه :

*. به نقل از آکابانو : ژله های رنگی رو جدا جدا هر کدام را با یه لیوان آب جوش حل می کنیم و می گذاریم تو یخچال که خودش را بگیره.آب سرد به آن اضافه نمی کنیم چون اینجوری هم پر رنگ تر میشن و هم اینکه طعمش بهتر می شود.

*. بعد که خوب گرفتن به اندازه های دلخواه در میاریم و می گذاریم کنار حالا ژله آناناس رو با یه لیوان آب جوش خوب مخلوط می کنیم ، خنک که شد بستنی رو اضافه می کنیم. پژله پایه رو توی ظرف دلخواه میریزیم و خرده ژله ها رو بهش اضافه میکنیم و میداخل یخچال که خودش رو خوب بگیره.

خواص آناناس :

*. «فابرین» نام نوعی پروتئین ارگانیک است که باعث روند انعقاد خون می شود. وجود این ترکیبات در خون مانع از گردش خون شده و در نتیجه امکان دارد باعث ایجاد لخته های خونی شود؛ اما بروملین قادر است که این پروتئین را حل کرده و جریان خون را روان سازد. در این صورت است که خون به خوبی به تمام ارگان های بدن می رسد، فعالیت قلب کنترل می شود، رگ های خونی باز شده و از تشکیل لخته های خونی جلوگیری می شود. به عقیده ی محققان تأثیر این ترکیب با اثرات آسپرین قابل مقایسه است.البته منظورمان این نیست که داروی آسپرین خود را کنار گذاشته و آناناس را جایگزین کنید. شما می توانید از این میوه برای ارتقای سلامت قلب خود استفاده کنید.

اختصاصی آکابانو

لايک انتشار در تلگرام