طرز تهیه دسر ژله خرده شیشه - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن دسر ژله خرده شیشه را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

آموزش <a style='color:#000' title='انواع دسر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/'>دسر</a> ژله خرده شیشه,تهیه <a style='color:#000' title='انواع دسر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/'>دسر</a> ژله خرده شیشه,روش تهیه <a style='color:#000' title='انواع دسر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/'>دسر</a> ژله خرده شیشه

طرز تهیه دسر ژله خرده شیشه

مواد لازم دسر ژله خرده شیشه :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

ژله در رنگ های مختلف

از هر کدام یک بسته

100 گرم / 60 کالری

ژله آناناس برای رنگ اصلی

یک بسته

100 گرم / 60 کالری

بستنی وانیلی

یک لیوان

100 گرم / 194 کالری

طرز تهیه دسر ژله خرده شیشه :

*. به نقل از آکابانو : ژله های رنگی رو جدا جدا هر کدام را با یه لیوان آب جوش حل می کنیم و می گذاریم تو یخچال که خودش را بگیره.آب سرد به آن اضافه نمی کنیم چون اینجوری هم پر رنگ تر میشن و هم اینکه طعمش بهتر می شود.

*. بعد که خوب گرفتن به اندازه های دلخواه در میاریم و می گذاریم کنار حالا ژله آناناس رو با یه لیوان آب جوش خوب مخلوط می کنیم ، خنک که شد بستنی رو اضافه می کنیم. پژله پایه رو توی ظرف دلخواه میریزیم و خرده ژله ها رو بهش اضافه میکنیم و میداخل یخچال که خودش رو خوب بگیره.

خواص آناناس :

*. «فابرین» نام نوعی پروتئین ارگانیک است که باعث روند انعقاد خون می شود. وجود این ترکیبات در خون مانع از گردش خون شده و در نتیجه امکان دارد باعث ایجاد لخته های خونی شود؛ اما بروملین قادر است که این پروتئین را حل کرده و جریان خون را روان سازد. در این صورت است که خون به خوبی به تمام ارگان های بدن می رسد، فعالیت قلب کنترل می شود، رگ های خونی باز شده و از تشکیل لخته های خونی جلوگیری می شود. به عقیده ی محققان تأثیر این ترکیب با اثرات آسپرین قابل مقایسه است.البته منظورمان این نیست که داروی آسپرین خود را کنار گذاشته و آناناس را جایگزین کنید. شما می توانید از این میوه برای ارتقای سلامت قلب خود استفاده کنید.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط