طرز تهیه نوشیدنی موز و بادام هندی - آکابانو

در این پست از سایت آکاایران به شما طریقه ی درست کردن نوشیدنی موز و بادام هندی را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

تهیه <a style='color:#000' title='انواع نوشیدنی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/drink/'>نوشیدنی</a> موز و <a style='color:#000' title='بادام' href='http://www.akairan.com/health/hooboobat-tanagholat/5974.html'>بادام</a> <a style='color:#000' title='هندی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/indianfood1/'>هندی</a>,روش تهیه <a style='color:#000' title='انواع نوشیدنی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/drink/'>نوشیدنی</a> موز و <a style='color:#000' title='بادام' href='http://www.akairan.com/health/hooboobat-tanagholat/5974.html'>بادام</a> <a style='color:#000' title='هندی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/indianfood1/'>هندی</a>,<a style='color:#000' title='انواع نوشیدنی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/drink/'>نوشیدنی</a> موز و <a style='color:#000' title='بادام' href='http://www.akairan.com/health/hooboobat-tanagholat/5974.html'>بادام</a> <a style='color:#000' title='هندی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/indianfood1/'>هندی</a>

تهیه نوشیدنی موز و بادام هندی

مواد لازم نوشیدنی موز و بادام هندی :

موز

1و2/1 پیمانه

کره بادام زمینی

1 قاشق سوپخوری

شیر

240 میلی لیتر

بادام هندی بو نداده

3 عدد

طرز تهیه نوشیدنی موز و بادام هندی :

*. به نقل از آکاایران : اول موز را به قطعات کوچک خرد کنید و سپس باقی مواد را در مخلوط کن بریزید.

*. به مدت 1 دقیقه کاملا" مخلوط کنید و فوری این نوشیدنی راسرو کنید.

خواص بادام هندی :

سلامت استخوان ها و آرامش

*. این حقیقت کاملاً جا افتاده است که کلسیم برای استحکام استخوان ها ضروری است، اما بد نیست بدانید که منیزیم نیز برای حفظ سلامت استخوان ها حیاتی است. حدود دو سوم منیزیم بدن در استخوان ها وجود دارد.

*. منیزیم برای متابولیسم کلسیم در بدن لازم است و با تراز کردن میزان کلسیم، به تنظیم تونوسیته ی عصبی و عضلانی کمک می کند. در واقع کلسیم برای انقباض عضلانی و منیزیم برای انبساط آن مورد نیاز است.

اختصاصی آکاایران

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط