بلوبری ساندی - آکابانو

در این پست از سایت آکاایران به شما طریقه ی درست کردن بلوبری ساندی را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

<a style='color:#000' title='بلوبری' href='http://www.akairan.com/ashpazi/drink/17824.html'>بلوبری</a> ساندی,مواد لازم <a style='color:#000' title='بلوبری' href='http://www.akairan.com/ashpazi/drink/17824.html'>بلوبری</a> ساندی,طرز تهیه <a style='color:#000' title='بلوبری' href='http://www.akairan.com/ashpazi/drink/17824.html'>بلوبری</a> ساندی

طرز آماده سازی بلوبری ساندی

مواد لازم بلوبری ساندی :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

آب کمپوت آناناس

نصف پیمانه

100 گرم / 41 کالری

بستنی وانیلی

300 گرم

100 گرم / 194 کالری

شاه توت

300 گرم

100 گرم / 25 کالری

خلال پسته

مقداری

100 گرم / 680 کالری

خلال بادام

مقداری

100 گرم / 612 کالری

طرز تهیه بلوبری ساندی :

*. به نقل از آکاایران : آب کمپوت را با 200 گرم شاه توت داخل مخلوط کن می ریزیم و کاملا بهم می زنیم تا صاف و یکدست شود. که به آن سس شاه توت گفته می شود. مقداری سس کف لیوان بلند می ریزیم و یک گلوله بستنی می اندازیم.

*. داخل لیوان 3 عدد شاه توت می گذاریم و کمی سس شاه توت روی بستنی می دهیم و یک گلوله بستنی می گذاریم چند عدد شاه توت می گذاریم و تا چند ردیف به این طریق می گذاریم و خلال پسته و بادام را روی آن می دهیم و کنار می گذاریم.

خواص پسته :

*. مغز و ذهن را تقویت می کند.برای آرامش قلب و آرام کردن اعصاب مفید است.برای باز کردن مجاری کبد مصرف پسته توصیه می شود.پسته معده را تقویت می کند.برای تسکین سرفه مفید است.اسهال معمولی و اسهال خونی را درمان می کند.جوشانده پوست درخت پسته برای برطرف کردن خارش اعضای تناسلی زنان مفید است.

اختصاصی آکاایران

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط

ديگر ويديوهاي کانال

ديگر عکسهاي کانال