دسر با پنیر و هلو - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن دسر با پنیر و هلو را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

آموزش <a style='color:#000' title='انواع دسر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/'>دسر</a> با <a style='color:#000' title='پنیر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/110818011246.html'>پنیر</a> و هلو,طرز تهیه <a style='color:#000' title='انواع دسر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/'>دسر</a> با <a style='color:#000' title='پنیر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/110818011246.html'>پنیر</a> و هلو,روش تهیه <a style='color:#000' title='انواع دسر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/'>دسر</a> با <a style='color:#000' title='پنیر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/110818011246.html'>پنیر</a> و هلو

آماده سازی دسر با پنیر و هلو

مواد لازم دسر با پنیر و هلو :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

بیسکویت دیسجتیو

300 گرم

100 گرم / 320 کالری

پودر شکر

3 قاشق غذاخوری

100 گرم / 400 کالری

کره آب شده

150 گرم

100 گرم / 737 کالری

مواد داخل کیک :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

آب

1/4 پیمانه

100 گرم / 0 کالری

پنیر خامه ای بی نمک

300 گره

نامشخص

آبلیمو

یک قاشق غذاخوری

یک قاشق / 5 کالری

پودر ژلاتین

قاشق غذاخوریسرپر

100 گرم / 338 کالری

کمبوت

هلو نیم کیلو

نامشخص

خامه زده شده سفت

یک و 1/4 پیمانه

100 گرم / 250 کالری

طرز تهیه دسر با پنیر و هلو :

*. به نقل از آکابانو : بیسکویت ها را با پشت قاشق مقداری خرد می کنیم و در مخلوط کن آسیاب کاملا خرد و پودر می کنیم و سپس پودر شکر و کره نرم شده را با بیسکویت کاملا مخلوط می کنیم و کف یک ظرف گرد کمربندار کاغذ روغنی می اندازیم و کمی آن را چرب می کنیم و از مواد بیسکویت کف و دیواره های قالب را می پوشانیم.

*. وسط قالب باید خالی بماند و مقداری با قاشق فشار می دهیم سپس 1 تا 2 ساعت داخل یخچال می گذاریم تا سفت شود. آب و پودر ژلاتین را در ظرفی می ریزیم و روی بخار کتری می گذاریم تا کاملا آب شود با همزن پنیر خامه ای را خوب بهم می زنیم و پودر شکر و آبلیمو را به پنیر اضافه و هم می زنیم مواد که با هم مخلوط شد.

*. خامه زده شده را به مواد پنیر اضافه و به آرامی با هم مخلوط می کنیم. سپس کمپوت هلو بدون آب را به تکه های بلند و باریک برش می زنیم و یک لایه روی بیسکویت ها می چینیم از مواد پنیر روی آن می دهیم. سپس یک لایه دیگر کمپوت هلو می گذاریم.

*. روی پنیرها و آخرین مواد پنیر را روی آن می دهیم و بقیه هلوها را به صورت نگینی ریز می کنیم و به صورت خط های عمودی روی دسر می ریزیم و داخل یخچال می گذاریم تا کرم بسته شود پس از بسته شدن دسر را بیرون می آوریم و کمربند قالب را باز می کنیم و دسر در یک ظرف پایه دار یا ساده می گذاریم.

خواص هلو :

*. در واقع هر یک عدد هلوی متوسط حدود ۸ تا ۱۰ میلی گرم ویتامین C به بدن می رساند که معادل ۱۰ تا ۱۲ درصد از نیاز روزانه به این ویتامین را تأمین می کند. هر چقدر که هلویتان قرمز-نارنجی تر باشد یعنی اینکه میزان فلاوونوئیدهای آن بیشتر است. این آنتی اکسیدان برای بهبود عملکرد ویتامین C در بدن لازم و ضروری است.باید بدانید که ویتامین C از بدن در برابر بیماری های ویروسی و باکتریایی محافظت کرده و باعث جذب بیشتر آهن می شود. این ویتامین همچنین خاصیت آنتی اکسیدانی قوی دارد و به رادیکال های آزاد اجازه نمی دهد که به سلول های پوست آسیب بزند.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط

ديگر ويديوهاي کانال

ديگر عکسهاي کانال