دسر ساده با دنت - آکابانو
در این پست از سایت آکاایران به شما طریقه ی درست کردن دسر ساده با دنت را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.
آموزش <a style='color:#000' title='دسر ساده' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/5194.html'>دسر ساده</a> <a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>ا دنت,<a style='color:#000' title='درست کردن دسر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/'>درست کردن دسر</a> ساده <a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>ا دنت,<a style='color:#000' title='دسر ساده' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/5194.html'>دسر ساده</a> <a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>ا دنت خوشمزه

طرز تهیه دسر ساده با دنت

مواد لازم دسر ساده با دنت :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

کیک ساده

به مقدار لازم

100 گرم / 354 کالری

دنت

به مقدار لازم

نامشخص

شکلات

به مقدار لازم

100 گرم / 500 کالری

طرز تهیه دسر ساده با دنت :

*. به نقل از آکاایران : شب قبل از مهمانی تان باید این دسر را آماده کنید مواد لازم بدون مقدار لازم گفته شده تا شما به نسبت تعداد مهمان هایی که دارید مواد را تهیه کنید اگر از کیک های کوچک آماده بازاری استفاده میکنید باید به تعداد مهمانها کیک و دسر دنت را تهیه کنید.

*. اصلا مهم نیست چه طعمی از دسر دنت را استفاده میکنید، این بستگی به سلیقه و ذائقه شما دارد. در یک ظرف مناسب ابتدا یک برش کیک ساده وانیلی قراردهید بعد روی آن را با کمی از دسر دنت بپوشانید به همین روش در لایه های نازک نازک از کیک و دنت ظرف مخصوص دسر را پرکنید.

*. جوری کیک ها و دنت ها را قرار دهید که لایه آخر لایه ای از کیک شما باشد و موقع سرو دسر آن را با شکلات مایع و توت فرنگی تزیین کنید. شما می توانید این دسر را به صورت تک نفری و یا در یک ظرف بزرگ تهیه کنید.

خواص شکلات :

*. از پوکی استخوان پیشگیری کرده و سرعت پیشرفت آن را کاهش می دهدکمک به سالم نگه داشتن قلب و کاهش کلسترول بدمی کند.خواصیت کاهش فشار خون و تسهیل گردش خون دارند.مصرف کاکائو می تواند به افزایش و تسهیل گردش خون در مغز و دیگر اندام ها کمک کند.

*. یکی از اثرات ثابت شده شکلات احساس نشاط و رفع خستگی است تئوبروماین هم ترکیب دیگری است که به مقدار جزیی در شکلات موجود است و ترکیب این دو ماده شیمیایی (و احتمالا دیگر مواد موجود در شکلات) به ایجاد احساس نشاط در مصرف کنندگان شکلات منجر می شود.

اختصاصی آکاایران

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط

ديگر ويديوهاي کانال

ديگر عکسهاي کانال