بیایید کدو سبز چیپسی درست کنیم - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن کدو سبز چیپسی را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

دستور تهیه <a style='color:#000' title='کدو' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazakadoo.html'>کدو</a> سبز چیپسی,تهیه <a style='color:#000' title='کدو' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazakadoo.html'>کدو</a> سبز چیپسی,روش تهیه <a style='color:#000' title='کدو' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazakadoo.html'>کدو</a> سبز چیپسی

طرز تهیه کدو سبز چیپسی

مواد لازم کدو سبز چیپسی :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

خرده نان

یک چهارم فنجان

100 گرم / 360 کالری

پنیر پارمزان

یک چهارم فنجان

100 گرم / 452 کالری

نمک

یک چهارم چای خوری

100 گرم / 0 کالری

پودر سیر

یک چهارم چای خوری

100 گرم / 246 کالری

فلفل سیاه

یک هشتم چای خوری

100 گرم / 0 کالری

شیر کم چرب

2 قاشق غذا خوری

100 گرم / 95 کالری

کدو سبز حلقه حلقه شده

دو و نیم فنجان

100 گرم / 17 کالری

اسپری روغن

به مقدار لازم

100 گرم / 900 کالری

طرز تهیه کدو سبز چیپسی :

*. به نقل از آکابانو : فر را روی 425 درجه قرار دهید.5 ماده اولیه غذا را با هم ترکیب کنید.با یک هم زن دستی هم بزنید.شیر را در یک کاسه بریزید و حلقه های کدو سبز را در شیر بریزید.سپس کدوها را از شیر در آورده و در ترکیب خرده نان ، پنیر ، نمک و فلفل و پودر سیر بغلتانید.

*. روی تور سیمی فر با اسپری روغن بپاشید.یک عدد کاغذ روغنی را روی تور سیمی در فر قرار دهید و حلقه ها ی کدو را روی کاغذ روغنی بگذارید.به مدت 30 دقیقه در فر قرار دهید تا ترد شوند. در ظرف سرو بچینید و به عنوان یک دسر مقوی برای بچه ها در نظر بگیرید.

خواص سیر :

*. سیر له شده را روی زگیل قرار دهید تا از بین برود.برای درمان سینوزیت، چند حبه سیر له شده را در کره تفت دهید و با نان میل کنید.یک حبه سیر را ریز خرد کنید و با کمی آب میل کنید تا نفخ، یبوست و درد معده برطرف شود.

*. بوی سیر با جویدن کاهو، جعفری یا خوردن شیر، سیب یا عسل رفع می شود. همچنین گذاشتن مقداری چای خشک در دهان و قورت دادن آن روزانه مصرف نصف یا یک حبه سیر خام توصیه می شود.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط