ژله ترکیبی با میوه - آکابانو
در این پست از سایت آکاایران به شما طریقه ی درست کردن ژله ترکیبی با میوه را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.
آموزش <a style='color:#000' title='ژله' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/201423141411.html'>ژله</a> <a style='color:#000' title='ترکی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/khoresh/gazaye-torky.html'>ترکی</a><a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>ی <a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>ا میوه,درست کردن <a style='color:#000' title='ژله' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/201423141411.html'>ژله</a> <a style='color:#000' title='ترکی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/khoresh/gazaye-torky.html'>ترکی</a><a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>ی <a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>ا میوه,<a style='color:#000' title='ژله' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/201423141411.html'>ژله</a> <a style='color:#000' title='ترکی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/khoresh/gazaye-torky.html'>ترکی</a><a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>ی <a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>ا میوه خوشمزه

طرز تهیه ژله ترکیبی با میوه

موادلازم ژله ترکیبی با میوه :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

ژله آلوئه ورا

1 بسته

نامشخص

ژلاتین

1 ورق

100 گرم / 338 کالری

آب

2 لیوان

100 گرم / 0 کالری

شکر

1 قاشق غذا خوری

100 گرم / 400 کالری

انواع میوه های دلخواه

به مقدار لازم

نامشخص

طرز تهیه ژله ترکیبی با میوه :

*. به نقل از آکاایران : پودر ژله آلوئه ورا را با یک لیوان آب جوش و یک لیوان بستنی وانیلی ترکیب کنید تا یک مایع کاملا یک دست بیاید و بعد در یک قالب گرد مخصوص کیک بریزد و بگذارید یک روز در یخچال بماند و بعد از اینکه ژله شما کاملا سفت شد.

*. برش های مثلثی به هر اندازه که دوست دارید روی ژله تان ایجاد کنید و برش ها را از قالب خارج کنید و به جای آن از میوه های دلخواه خودتان که هم خوش رنگ و هم خوش طعم استفاده کنید و میوه های خرد شده را به جای برش های ایجاد شده بریزید.

*. در این فاصله باید یک بسته ژله آلوئه ورا دیگر را به روش معمولی یعنی یک لیوان آب گرم و یک لیوان آب سرد تهیه کنید و بعد از قرار دادن میوه ها در برش های ایجاد شده با یک قاشق ، قاشق قاشق از این مایع ژله روی میوه ها بریزید و بعد قالب را دوباره در یخچال قرار دهید تا میوه ها و ژله هم خودشان را بگیرند.

خواص آلوئه ورا :

*. آلوئه ورا در معالجه صرع مفید است.

*. آلوئه ورا خون را تصفیه می کند.

*. برای برطرف کردن خارش ناشی از گزیدگی حشرات شیرابه آلوئه ورا را روی پوست بمالید.

*. اگزما را درمان می کند.

*. آلوئه ورا برای معالجه اسهال خونی مفید است.

*. برای رفع ریزش مو، شیرابه آلوئه ورا به سر مالیده و موها را با آن ماساژ دهید.

اختصاصی آکاایران

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط

ديگر ويديوهاي کانال

ديگر عکسهاي کانال