طرفداران قارچ بشتایند... - آکابانو
آکایران :مجله آشپزی مثبت: اگر طرفدار قارچ هستید، حتما قارچ سوخاری را هم دوست دارید. قارچ سوخاری یک پیش غذای بسیار خوشمزه است که آن را می توانید به راحتی در منزل درست کنید. در این دستور چون قارچ ها در روغن سرخ نمی شوند، می توان گفت که یک غذای رژیمی محسوب می شود.
,طرفداران <a style='color:#000' title='قارچ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazagharch.html'>قارچ</a> <a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>شتایند... <a style='color:#000' title='قارچ سوخاری' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/2012828122240.html'>قارچ سوخاری</a>,<a style='color:#000' title='قارچ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazagharch.html'>قارچ</a>,<a style='color:#000' title='آشپزی آکا' href='http://www.akairan.com/'>آشپزی</a>,<a style='color:#000' title='انواع دسر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/'>انواع دسر</a> ، <a style='color:#000' title='پیش غذا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/201322502220.html'>پیش غذا</a>،<a style='color:#000' title='دسرهای خوشمزه' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/'>دسرهای خوشمزه</a>

آکاایران: طرفداران قارچ بشتایند...مواد لازم برای 4 نفر

طرز تهیه:
بنا به گزارش آکاایران : 1. فر را با دمای 180 درجه سانتی گراد روشن کنید تا گرم شود. در یک کاسه کوچک رب گوجه را با 2 لیوان آب جوش خوب مخلوط کنید سپس آن را داخل یک قابلمه کوچک بریزید و روی حرارت ملایم قرار دهید. حالا سیر،سبزیمعطر خشک،نمک و کمی فلفل را اضافه کرده و خوب هم بزنید تا کاملاًباهم مخلوط شوند.بعد از 5-4 دقیقه قابلمه را از روی حرارت برداشته و کنار بگذارید.
2. قارچ ها را خوب بشویید سپس با یک چاقوی تیز ساقه آنها را جدا کنید. یک ظرف مناسب برای گذاشتن داخل فر انتخاب کنید و آن را کمی چرب کنید. اکنون قارچ ها را داخل ظرف طوری بچینید که قسمتی که ساقه به قارچ وصل می شود کف ظرف قرار گیرد. حالا پودر سیر، پودر آویشن و سسی  را که آماده کرده بودید روی قارچ ها بریزید و ظرف را به مدت 10 دقیقه داخل فر قرار دهید تا قارچ ها کمی نرم شوند.
3. اکنون ظرف را بیرون آورید، پنیر و پودر سوخاری را روی مواد ریخته و آن را دوباره در فر به مدت 5 دقیقه قرار دهید تا پنیر کاملاً آب شود سپس آن را سرو کنید.
یه جور دیگه
اگر می خواهید غذای شما بیشتر حالت پنیری داشته باشد، علاوه بر پنیر موزارلا از پنیر پارمسان هم استفاده کنید.

منبع :

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط