توپی های برنجی، هم گرد و هم مغزدار - آکابانو
آکایران :مجله آشپزی مثبت: اگر از ناهار مقداری برنج سفید پخته اضافه مانده و نمی دانید با آن چه بکنید، پیشنهاد می کنیم با آن توپی های برنجی درست کنید. این غذا، یک شام سبک و خوشمزه است که طعم پنیر، آن را بسیار متفاوت کرده است.
,توپی های <a style='color:#000' title='برنج' href='http://www.akairan.com/ashpazi/amoozesh-polo/'>برنج</a>ی, هم گرد و هم <a style='color:#000' title='مغز' href='http://akairan.com/ashpazi/sondewich1/29584.html'>مغز</a>دار توپی های <a style='color:#000' title='برنج' href='http://www.akairan.com/ashpazi/amoozesh-polo/'>برنج</a>ی,<a style='color:#000' title='آشپزی آکا' href='http://www.akairan.com/'>آشپزی</a>,<a style='color:#000' title='انواع دسر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/'>انواع دسر</a> ، <a style='color:#000' title='پیش غذا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/201322502220.html'>پیش غذا</a>،<a style='color:#000' title='دسرهای خوشمزه' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/'>دسرهای خوشمزه</a>

آکاایران: توپی های برنجی، هم گرد و هم مغزدارمواد لازم برای مواد میانی

طرز تهیه:
بنا به گزارش آکاایران : 1. برای تهیه مواد میانی، پنیر موتزارلا، کنگر،نخود فرنگی، جعفری، برنج، پنیر پارمسان، به میزان لازم نمک و فلفل را داخل ظرف غذا ساز بریزید وکاملا با هم مخلوط کنید، سپس مواد را داخل یک کاسه بریزید و کنار بگذارید.
2. در یک کاسه دیگر پوره سیب زمینی را با 1  عدد تخم مرغ مخلوط کنید، سپس مقداری از آن را بردارید و به شکل توپ در آوردید.  سپس مقداری از مواد میانی را داخل هر کدام از توپ ها ریخته و آنها را دوباره گرد کنید، طوری که کاملا مواد میانی را بپوشاند.
3. اکنون در یک کاسه پودر سوخاری، در یک کاسه دیگر آرد و در کاسه سوم تخم مرغ و آب را  که با هم مخلوط کرده اید بریزید. حالا هر کدام از توپ ها را ابتدا در کاسه آرد بغلتانید، سپس آنها را داخل مخلوط تخم مرغ و آب بغلتانید و در انتها آنها را داخل پودر سوخاری قرار دهید و آغشته کنید.
4.  در یک قابلمه مقداری روغن بریزید و آن را روی حرارت قرار دهید تا کاملا داغ شود، سپس توپ ها را داخل آن خوب سرخ کنید. توپ های سرخ شده را روی یک صافی قرار دهید تا روغن آنها گرفته شود، سپس سرو کنید.

منبع :

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط