برای بچه هایی که صبحانه نمیخورند پودینگ موز درست کنید

<a style='color:#000' title='پودینگ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/2013519134214.html'>پودینگ</a> موز,صبحانه,<a style='color:#000' title='پودینگ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/2013519134214.html'>پودینگ</a> موز و <a style='color:#000' title='گردو' href='http://www.akairan.com/health/hooboobat-tanagholat/5819.html'>گردو</a>

برای بچه هایی که صبحانه نمیخورند پودینگ موز درست کنید

همون طور که میدونید صبحانه یک وعده ی غذایی بسیار مهم برای شروع قعالیت فکری مغزه . ولی متاسفانه بچه ها علاقه ای به خوردن صبحانه نشون نمیدن . اگر شما هم بچه ی بدغذایی دارین بهتره بعضی اوقات این صبحانه ی شیرین و خوشمزه رو براش تهیه کنید و مطمئن باشید که از خوردنش لذت میبره و خودش بهتون پیشنهاد میده دوباره براش درست کنید .

هر یک عدد موز به اندازه ی یک عده ی غذایی کالری داره ضمن این که مغزها و غلاتی که انتخاب میکنید میتونه مواد معدنی مورد نیاز فرزندتون رو تامین کنه و ماست هم کلسیم مورد نیازش رو به بدنش میرسونه . ترکیب خامه ، موز و بیسکویت ترکیبیه که هیچ بچه ای نمیتونه جلوی خودشو برای خوردنشون بگیره .

مواد لازم

بیسکویت یا ویفر وانیلی خرد شده

به میزان لازم

ماست وانیلی

به میزان لازم

موز بزرگ حلقه شده

نصف عدد

غلات و مغزها

یک چهارم فنجان به انتخاب خودتان

خامه فرم گرفته

در صورت تمایل

طرز تهیه :

در این مقاله از آکابانو به شما یاد میدیم چطوری برای بچه هایی که صبحانه نمیخورند پودینگ موز درست کنید .

در یک لیوان یا پیاله شیشه ای به صورت لایه لایه بیسکویت ، ماست وانیلی ، غلات یا مغزها ی انتخابی خودتان و یک لایه برش موز قرار دهید .

همین روند را تا پر شدن ظرف ادامه داره و در صورت تمایل کمی خامه ی فرم گرفته برای تزئین روی صبحانه قرار دهید .

انتخاب تمام مواد این صبحانه به سلیقه ی خودتونه حتی میتونی به جای ماست از پنیر خامه ای فرم گرفته استفاده کنید . یا روی ظرف را با شکلات ذوب شده تزئین کنید .

هر چیزی که فرزندتون رو ترغیب به خوردن صبحانه بکنه رو میتونید به این پودینگ اضافه کنید .

مترجم : سبا

تهیه و ترجمه اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط