لقمه های رول سوسیس چدار با سس خردل – فینگر فود

لقمه های <a style='color:#000' title='سوسیس' href='http://www.akairan.com/ashpazi/amoozesh-ashpaziba-aka/news20171302220330519.html'>سوسیس</a>,لقمه های <a style='color:#000' title='هات داگ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/sondewich1/201361213441.html'>هات داگ</a>,<a style='color:#000' title='پیش غذا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/201322502220.html'>پیش غذا</a>

لقمه های رول سوسیس چدار با سس خردل – فینگر فود

زمان آماده سازی : 30 دقیقه

زمان پخت : 15 دقیقه

زمان کل : 1 ساعت و 45 دقیقه

مواد لازم برای 36 عدد مینی اپتایزر

مواد لازم برای خمیر چدار کرسنت

آرد

3 و نیم تا 3 و سه چهارم فنجان

شکر

یک چهارم فنجان

نمک

1 ق چ

مخمر فوری

2 و یک چهارم ق چ

کره هم دما با اتاق

4 ق غ

آب 40 درجه

نصف فنجان

شیر گرم 40 درجه

نصف فنجان

پنیر چدار رنده شده

1 فنجان

تخم مرغ

1 عدد

مواد میانی

مینی هات داگ

36 عدد

تخم مرغ زده شده

1 عدد

خردل قهوه ای اسپایسی

نصف فنجان

عسل

2 ق غ

آویشن تازه

1 ث چ

طرز تهیه :

در این مقاله از آکاایران شما را با طرز تهیه لقمه های رول سوسیس چدار با سس خردل – فینگر فود آشنا میکنیم .

در کاسه همزن برقی 2 فنجان آرد ، شکر ، نمک و مخمر را مخلوط کنید . کره ، آب و شیر و تخم مرغ را اضافه کرده با سرعت کم 1 دقیقه هم بزنید . سرعت را روی متوسط گذاشته 1 دقیهق دیگر هم بزنید . بقیه ی آرد را کم کم اضهف کنید تا زمنی که خمیر از دور کاسه جمع شود سپس 5 دقیقه دیگر به هم زدن ادامه دهید . نصف فنجان پنیر چدار را اضافه کرده با دست به خورد خمیر بدهید .

کاسه ای بزرگ را با کره چرب کرده خمیر را در کاسه بگذارید و رویش را با پلاستیک پوشانده 1 ساعت یا بیشتر در محلی گرم بگذارید حجمش دو برابر شود . اگر انگشت را در خمیر فرو کردید و خمیر به همان حالت باقی ماند نشان دهنده ی آماده بودن خمیر است .

خمیر را روی سطحی کمی آرد پاشی شده منتقل کنیدو چند مشت بزنید هوای اضافه اش گرفته شود . و به دو قسمت مساوی تقسیم کنید . هر قسمت را به اندازه ی مربعی 30 سانتی باز کرده و به 16 مثلث هم اندازه برش بزنید . یک هات داگ در انتهای هر مثلث قرار داده و دورش رول کنید و رویشان را پوشانده بگذارید دوباره حجمشان زیاد شود .

فر را با دمای 180 درجه سانتیگراد روشن کنید تا گرم شود . روی هر کدام از لقمه ها را تخم مرغ بکشید و به مدت 12 – 15 دقیقه در فر بگذارید بپزند و طلایی شوند .

خردل ، عسل و آویشن را مخلوط ک رده به همراه لقمه ها سرو نمایید .

مترجم : سمانه طبسی

تهیه و ترجمه اختصاصی آکاایران

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط

ديگر ويديوهاي کانال

ديگر عکسهاي کانال