لقمه های تاج فانتزی مرغ و پنیر – فینگر فود

فینگر فود برای مهمانی,فینگر فود برای تولد,لقمه های مرغ و <a style='color:#000' title='پنیر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/110818011246.html'>پنیر</a>

لقمه های تاج فانتزی مرغ و پنیرفینگر فود

زمان آماده سازی : 20 دقیقه

زمان کل : 1 ساعت و 25 دقیقه

مواد لازم برای 36 سرو

مرغ پخته و ریش شده

180 گرم

پنیر معطر با سبزیجات و سیر

160 گرم

گوجه خشک خرد شده

یک چهارم فنجان

خمیر هزار لا

2 ورق حدود 520 گرم

برگ کوچک منداب

1 مشت

طرز تهیه :

در این مقاله از آکابانو شما را با طرز تهیه لقمه های تاج فانتزی مرغ و پنیرفینگر فود آشنا میکنیم .

فر را با دمای 200 درجه سانتیگراد روشن کنید تا گرم شود . پنیر ، مرغ و گوجه خشک را با هم مخلوط نمایید و رویشان را پوشانده در یخچال بگذارید تا خمیرها را آماده کنید .

یک ورق از خمیر را روی سطحی کمی آردپاشی شده به اندازه مربعی 25 سانتی باز کنید و سپس دور تا دور برش بزنید تا یک مربع با لبه های صاف 22 سانتی داشته باشید و سپس خمیر را به به 9 مربع مساوی برش بزنید و هر مربع را قطری برش بزنید تا در نهایت 18 خمیر مثلثی شکل داشته باشید همین کار را با ورق دیگر خمیر هم انجام دهید .

دو گوشه ی هر مثلث را به سمت هم آورده و به هم بچسبانید و کف قالب مافین پرس کنید به طوری که گوشه ی آزاد مثلث از قالب بیرون باشد و به مدت 15 دقیقه در فر بگذارید تا خمیرها بپزند و طلایی شوند . با یک قاشق میتوانید کامل نان های داغ را فرم دهید سپس 10 دقیقه کناری بگذارید از حرارت بیوفتند و 3 برگ منداب داخل هر کدام بگذارید و 1 ق چ از مخلوط مرغ و پنیر داخل تاج ها گذاشته و سرو نمایید .

مترجم : سمانه طبسی

تهیه و ترجمه اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام