چیز کیک فلفل کبابی و سبزیجات عصرانه و پیش غذای شیک و ساده برای مهمانی

<a style='color:#000' title='چیز کیک' href='http://www.akairan.com/shirinipazi/cake1/2013314185648.html'>چیز کیک</a> غذایی,<a style='color:#000' title='چیز کیک' href='http://www.akairan.com/shirinipazi/cake1/2013314185648.html'>چیز کیک</a>,<a style='color:#000' title='چیز کیک' href='http://www.akairan.com/shirinipazi/cake1/2013314185648.html'>چیز کیک</a> عصرانه

چیز کیک فلفل کبابی و سبزیجات عصرانه و پیش غذای شیک و ساده برای مهمانی

زمان آماده سازی : 20 دقیقه

زمان پخت : 35 دقیقه

مواد لازم برای 24 سرو

پنیر خامه ای

720 گرم

پنیر ریکوتا

سه چهارم فنجان

نمک

1 و نیم ق چ

فلفل

سه چهارم ق چ

تخم مرغ کمی هم زده

3 عدد

فلفل قرمز شیرین کبابی و خرد شده

1 و نیم فنجان

برگ تازه ریحان خرد شده

سه چهارم فنجان

پیازچه خرد شده

یک سوم فنجان

برگ تازه آویشن خرد شده

3 ق غ

ژامبون خرد شده و پخته

3 ق غ

سیر خرد شده

3 حبه

روغن زیتون

1 ق غ

طرز تهیه :

در این مقاله از آکابانو شما را با طرز تهیه چیز کیک فلفل کبابی و سبزیجات عصرانه و پیش غذای شیک و ساده برای مهمانی آشنا میکنیم .

فر را با دمای 180 درجه سانتیگراد روشن کنید تا گرم شود . یک قالب کمربندی 22 سانتی را چرب کرده و دورش را با فویل کاملا بپوشانید .

پنیر خامه ای ، ریکوتا ، نمک و فلفل را در غذاساز کاملا میکس کنید . تخم مرغ را اضافه کرده هم بزنید یکدست شود . فلفل قرمز و سبزیجات و ژامبون و سیر را اضافه کرده مخلوط کنید و مواد آماده شده را در قالب ریخته و یک ظرف بزرگتر از قالب در فر گذاشته به اندازه ی 3 سانت از آب جوش پر کرده و قالب را داخل ظرف در فر بگذارید و به مدت 35 – 45 دقیقه در فر بگذارید تا بپزد و وسط چیز کیک از حالت خمیری خارج شود .

بعد از پخت قالب را از حمام آب بیرون آورده فویل اطرافش را باز کنید و روی توری سیمی بگذارید 10 دقیقه از حرارت بیوفتد و اطرافش را با کاردک از قالب جدا کنید و یک ساعت تا یک شب در یخچال بگذارید کاملا خنک شود .

قبل از پذیرایی کمربند اطراف قالب را باز کرده و و روی چیز کیک روغن زیتون ریخته با نوارهای فلفل قرمز و پیازچه تزئین نموده به همراه چیپس یا نان سرو نمایید .

مترجم : سمانه طبسی

تهیه و ترجمه اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط