طرز تهیه دسر فنجانی ؛ آشپزی ایرانی 1138 - آکابانو
آکابانو: طرز تهیه دسر فنجانی ؛ آشپزی ایرانی 1138
در این بخش از آشپزی ایرانی آموزش طرز تهیه دسر فنجانی فراهم شده است؛ همراه با آکا ایران در بخش آشپزی ایرانی برای تهیه دسر فنجانی
آشپزی ایرانی - مجله اینترنتی آتایران:
,<a style='color:#000' title='آشپزی آکا' href='http://www.akairan.com/'>آشپزی</a>،<a style='color:#000' title='انواع دسر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/'>دسر</a> فنجانی،طرز تهیه <a style='color:#000' title='انواع دسر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/deser-sos/'>دسر</a> فنجانی،<a style='color:#000' title='آشپزی ایرانی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>آشپزی ایرانی</a>،<a style='color:#000' title='آشپزی ایرانی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>آشپزی ایرانی</a> در آکا ایران،مجله،مجله اینترنتی،آکا ایران،آکا ایران،آتا,[categoriy]

آکابانو: طرز تهیه دسر فنجانی ؛ آشپزی ایرانی 1138


دستورالعملدسر فنجانی در آشپزی ایرانی


مواد لازم:

شیر : 1 لیتر (5 لیوان)

به گزارش آکابانو: آرد : 2،5 فنجان قهوه خوری

شکر : 2،5 فنجان قهوه خوری

کره : 1 ق.غ

وانیل : نوک 1 ق.چ

پودر نارگیل : به مقدار لازم

طرز تهیه :

شیر، شکر و آرد را داخل ظرفی ریخته مخلوط کنید اونقدر هم بزنید تا مواد حل شوند سپس ظرف را روی حرارت قرار دهید و تا زمانیکه جوش بیاید مدام هم بزنید تا پخته شود.

حرارتش را کم کرده کره را اضافه کنید و هم بزنید. بعد 5 دقیقه هم زدن از روی حرارت بردارید. وانیل را اضافه کنید و هم بزنید. 12 عدد فنجان قهوه خوری آماده کنید. ابتدا فنجانها را بشویید چون اگر خشک باشند جدا کردن مواد از فنجان سخت خواهد بود!

مواد آماده شده را داخل فنجانهای خیس شده بریزید سپس 2 ساعت در یخچال قرار دهید. بعد از 2 ساعت فنجانها را از یخچال خارج کرده و دسر داخلشان را به آرامی در ظرفی تکان دهید تا خارج شود.

پودر نارگیل زیاد روی دسرها بریزید سپس در ظرف مورد نظر با تزیین دلخواه سرو نمایید. میتونید بجای فنجان از قالب دلخواه استفاده کنید.

منبع :

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط