سوپ کرفس آموزش و طرز تهیه سوپی رژیمی و فوق العاده - آکابانو
آکابانو: برای تهیه این سوپ رژیمی خوشمزه نیازی به آب مرغ و گوشت نمی باشد. در تهیه این سوپ خوشمزه از خامه استفاده نشده است ولی با ترکیب فوق العاده ای که دارد طعمی کاملاً خامه ای و فوق العاده دارد، که البته این به دلیل کره داخل آن و غلظت سوپ است. البته در بسیاری از سوپ ها می توان جای کره و خامه را با هم عوض کرد، ولی در کل خامه نسبت به کره غذا را سنگین تر می کند.
رنگ سبز کمرنگ این سوپ به شما حس بسیار خوبی می دهد و اشتهای شما را تحریک می کند. سعی کنید زمان خرید کرفس، ساقه هایی را انتخاب کنید که تازه تر و به رنگ سبز روشن و آب دار باشند. ساقه های نازک را انتخاب نکنید. زمان آماده سازی این غذا 30 دقیقه و زمان کل تهیه آن 55 دقیقه می باشد. با این مواد می توانید این سوپ را برای 4 نفر سرو کنید.
زمان آماده سازی و پخت : 1 ساعت مناسب برای : 4 نفر


,<a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> کرفس, <a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> کرفس طرز تهیه, طرز تهیه <a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> کرفس رژیمی,[categoriy]

آکابانو: سوپ کرفس آموزش و طرز تهیه سوپی رژیمی و فوق العاده


مواد لازم : کرفس خرد شده : 700 گرم (حدود 6 پیمانه)
به گزارش آکابانو: پیاز خرد شده : 1 عدد متوسط
سیب زمینی پخته و خرد شده : 1 عدد
آب لیموی تازه : 1 تا 2 قاشق غذاخوری
نمک : به میزان لازم
کره : 2 قاشق غذاخوری


طرز تهیه سوپ کرفس :

  •  کره را در یک قابلمه متوسط گذاشته و آن را روی حرارت می گذاریم تا ذوب شود. کرفس، پیاز و سیب زمینی را اضافه کرده و آنها را با کمی نمک مزه دار می کنیم. آنها را روی حرارت مرتباً زیر و رو می کنیم و می گذاریم تا سبزیجات نرم شوند که حدود ۸ تا ۱۰ دقیقه زمان می برد.
  •  در این زمان 6 پیمانه آب به مواد داخل قابلمه افزوده و می گذاریم تا به جوش آید. پس از به جوش آمدن آب، حرارت را متوسط نموده و به مدت 20 دقیقه می گذاریم تا بجوشد و سوپ جا بیفتد.
  •  در چند مرحله سوپ پخته شده را در مخلوط کن به حالت پوره در می آوریم. (برای جلوگیری از بیرون زدن، بلندر را فقط تا نیمه پر کنید و فرصت بدهید تا گرمای سوپ کمی کاهش یابد.)
  • سوپ پوره شده را به داخل قابلمه باز می گردانیم و آبلیمو و کمی نمک به آن اضافه می کنیم.
  • سوپ کرفس آماده است. آن را در ظرف کشیده و روی آن را با چند شاخه کرفس تزئین می کنیم.منبع :

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط