بروشتای گوجه فرنگی و سیر کبابی

بروشتا,بروشتای <a style='color:#000' title='گوجه فرنگی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/tomato.html'>گوجه فرنگی</a>,آکابانو

بروشتای گوجه فرنگی و سیر کبابی

مواد لازم

سیر

1 بوته

روغن زیتون

3 ق چ

نمک و فلفل

گوجه فرنگی خرد شده

1 عدد متوسط

برگ ریحان خرد شده

یک چهارم فنجان

پنیر خامه ای نرم

115 گرم

پنیر پارمسان

نصف فنجان

نان باگت

12 برش 1.5 سانتی

طرز تهیه :

بروشتا Bruschetta یک پیش غذای معمول ایتالیایی است که در حقیقت به نان تست ایتالیایی گفته می شود که به سیر و روغن زیتون آغشته شده باشد.

در این مقاله از آکابانو شما را با طرز تهیه بروشتای گوجه فرنگی و سیر کبابی آشنا میکنیم .

فر را با دمای 180 درجه سانتیگراد روشن کنید .

یک سوم از سر بوته سیر را برش بزنید تا حبه های سیر کاملا نمایان شوند . بوته ی سیر را داخل فویل گذاشته و فویل را با دستتان دور بوته جمع کنید و سپس روی سیر ها 1 ق غ روغن زیتون بریزید و سپس کمی فلفل سفید و نمک روی قسمت برش خورده بپاشید و فویل را کاملا دور سیر پیچیده و داخل یک ظرف مناسب به مدت 1 ساعت در فر بگذارید تا نرم و کبابی شود و بعد از پخت کناری بگذارید تا کاملا خنک شود .

گوجه فرنگی ، ریحان ، روغن زیتون ، نمک و فلفل را با هم مخلوط کرده کناری بگذارید .

با فشار دست به قسمت دم بوته سیر حبه های سیر را از داخل پوستشان به بیرون فشار داده و به همراه پنیر خامه ای و یک چهارم فنجان پنیر پارمسان میکس نمایید .

نان باگت ها را داخل سینی فر چیده رویشان مخلوط پنیر و سیر بکشید سپس یک چهارم فنجان پنیر پارمسان بپاشید و به مدت 12 دقیقه در فر بگذارید بپزند تا تست و طلایی شوند سپس رویشان مخلوط گوجهو باقیمانده ی پنیر را بگذارید .

مترجم : سبا

تهیه و ترجمه اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط