هیجان سیب و لیمو با گرین لایم - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن هیجان سیب و لیمو با گرین لایم را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

تهیه 

سیب و <a style='color:#000' title='لیمو' href='http://www.akairan.com/health/tebsonati-giahandarooye/201401293991.html'>لیمو</a> با گرین لایم,روش تهیه 

سیب و <a style='color:#000' title='لیمو' href='http://www.akairan.com/health/tebsonati-giahandarooye/201401293991.html'>لیمو</a> با گرین لایم,سیب و <a style='color:#000' title='لیمو' href='http://www.akairan.com/health/tebsonati-giahandarooye/201401293991.html'>لیمو</a> با گرین لایم خوشمزه

مواد لازم سیب و لیمو با گرین لایم

مواد لازم هیجان سیب و لیمو با گرین لایم :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

سیب سبز

نصف

100 گرم / 45 کالری

لیموترش

1 عدد

100 گرم / 42 کالری

نعنا (پونه)

8 پر

100 گرم / 66 کالری

یخ

8 تکه (کیوب)

100 گرم / 0 کالری

شکر

1 قاشق غذاخوری

100 گرم / 400 کالری

روش تهیه هیجان سیب و لیمو با گرین لایم :

*. آکابانو : تمام مواد لازم در اندازه های تعیین شده را درون مخلوط کن.

*. یا میکسر ریخته و به مدت 30 ثانیه میکس کنیدتا مواد کاملا پودر شوند.

*. نوشیدنی به دست آمده را در لیوان ریخته و با چند پر نعنا یا پونه و یک نصفه پر لیموترش تزیین نمایید.

*. این نوشیدنی یکی از متفاوت ترین طعم هایی است که تا به حال چشیده اید. حتماً امتحان کنید.

خواص لیموترش :

*. اضطراب را از بین می برد؛ بررسی ها نشان می دهد لیمو تأثیر آرام بخش دارد و خستگی مفرط، سرگیجه، اضطراب، تنش و دستپاچگی را از بین می برد. استنشاق روغن لیمو، هوشیاری و قدرت تمرکز فرد را افزایش می دهد. برای افزایش توانایی کارمندان در محیط کار از خوشبوکننده با بوی لیمو استفاده می شود. اگر حالت عصبی و نگرانی دارید، چند قطره روغن لیمو را روی دستمال بچکانید و بو کنید.

*. آفت دهان؛ خاصیت ثابت شده ضدباکتریایی و ضدویروسی لیمو روند بهبود آفت را تسریع می کند. کافی است روزی 3 بار آب مخلوطی از یک لیموی تازه و یک لیوان آب ولرم غرغره کنید اگرچه در اوایل احساس سوزش خواهید کرد اما با استفاده مکرر احساس سوزش کاهش پیدا می کند.

*. تب؛ تب و لرز می تواند علل متفاوتی داشته باشد اما لیمو همیشه یک درمان مفید است. هر 2ساعت یک لیوان آب جوش با کمی عسل و آب یک لیموی ترش و تازه بخورید تا تب و لرز شما از بین برود.

منبع : برترین ها

گردآوری : آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط