آیس تى لیمو - آکابانو

در این پست از سایت آکاایران به شما طریقه ی درست کردن آیس تى لیمو را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.


روش تهیه 

آیس  تى <a style='color:#000' title='لیمو' href='http://www.akairan.com/health/tebsonati-giahandarooye/201401293991.html'>لیمو</a>,آیس  تى <a style='color:#000' title='لیمو' href='http://www.akairan.com/health/tebsonati-giahandarooye/201401293991.html'>لیمو</a> خوشمزه,

آیس  تى <a style='color:#000' title='لیمو' href='http://www.akairan.com/health/tebsonati-giahandarooye/201401293991.html'>لیمو</a>

روش تهیه آیس تى لیمو

مواد لازم آیس تى لیمو :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

چای ولرم

یک فنجان

100 گرم / 0 کالری

لیمو ترش

یک عدد (فیله) یک فنجان

100 گرم / 42 کالری

شکر

یک قاشق غذاخوری

100 گرم / 400 کالری

یخ

نصف لیوان

100 گرم / 0 کالری

روش تهیه آیس تى لیمو یک :

*. به نقل از آکاایران : ابتدا شکر را در چای حل کرده و سپس در پارچ میکسر بریزید، سپس یخ و فیله لیمو را اضافه کرده و به خوبی مخلوط کنید. همچنین می توانید پر لیمو را برای تزئین استفاده کنید.

روش تهیه آیس تى لیمو دو:

*.(بدون میکسر): ابتدا مانند دستور تهیه بالا شکر را در چای حل کنید و سپس در لیوان مورد نظر ریخته، یخ را تا لبه لیوان پر کنید و بعد فیله و سپس آبلیمو را اضافه کنید و اکنون آیس تی لیموی شما آماده نوشیدن است.

فوت آشپزی :

*. در صورت دسترسی نداشتن به لیمو، از توت فرنگی، آناناس و پرتقال نیز می توانید استفاده کنید.

خواص لیمو :

*. تقویت سیستم ایمنی بدن با لیمو ترش لیموترش منبع خوبی از ویتامین B کمپلکس و پیش ساز ویتامین A می باشد. این ویتامین ها ایمنی بدن را افزایش می دهند. لیمو دارای فیبر بسیار بالایی بوده و در تأمین سلامت فرد بسیار مفید است. این میوه همچنین در ‫کاهش چربی‬، متعادل کردن فشار خون و باز شدن عروق بدن نقش تعیین کننده ای دارد.

منبع : برترین ها

گردآوری : آکاایران

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط

ديگر ويديوهاي کانال

ديگر عکسهاي کانال