اسموتی میوه های زرد - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن اسموتی میوه های زرد را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

مواد لازم اسموتی میوه های زرد :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

سیب زرد

2 عدد

100 گرم / 43 کالری

موز

2 عدد

100 گرم / 95 کالری

کمپوت انبه

یک قوطی

100 گرم / 57 کالری

کمپوت آناناس

یک قوطی

100 گرم / 90 کالری

یخ خرد شده

به میزان دلخواه

100 گرم / 0 کالری

شکر

5 قاشق غذاخوری

100 گرم / 400 کالری

خلال پسته

به میزان لازم برای تزئین

100 گرم / 680 کالری

آب لیموترش تازه

2 عدد

100 گرم / 42 کالری

روش تهیه اسموتی میوه های زرد :

*. به نقل از آکابانو : در این روزها که گرما را حس می کنیم خوب است بتوانیم نوشیدنی هایی را با مواد ساده، سالم و در دسترس آماده کنیم تا با این کار بتوانیم میزبانی ایده آل برای دوستان و عزیزان مان باشیم.

*. در این صفحات، همیشه همراه ما باشید تا با پرونده های متفاوت و نوشیدنی های گوناگون در فصل های مختلف شما را همراهی کنیم. ابتدا موز را پوست کنده، سیب را نیز خرد و ضایعات داخل آن را خارج می کنیم.

*. تمامی مواد را داخل میکسر ریخته و اجازه می دهیم یک تا 2 دقیقه تمامی مواد با هم مخلوط شوند. پس از این مدت نوشیدنی را داخل لیوان های مختلف تقسیم کرده و روی آن ها را با خلال پسته تزئین می کنیم . من در اینجا برای تزئین لبه لیوان از فیسالیس استفاده کرده ام.

خواص پسته :

*. جوشانده پوست و برگ درخت پسته برای رفع درد و خارش مقعد مفید است.پسته چون حاوی مواد مغذی مناسب به همراه ویتامین ها بوده و کالری بالایی دارد ، مصرف آن به ورزشکاران، دانش آموزان، نوجوانان به خصوص در سنین رشد و به زنان باردار و شیرده توصیه می شود.در صورت ادامه مصرف پسته در طولانی مدت می توان به بهبودهای حاصل شده در فشارخون زمان خواب، واکنش عروق به اضطراب و کنترل فشار قلب امیدوار بود.

منبع : برترین ها

گردآوری : آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط