چای آلبالو - آموزش دم کردن چای آلبالو - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن چای آلبالو را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

<a style='color:#000' title='چای' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/121105124052.html'>چای</a> آلبالو,<a style='color:#000' title='چای' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/121105124052.html'>چای</a> آلبالو نشان,<a style='color:#000' title='چای' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/121105124052.html'>چای</a> آلبالو در <a style='color:#000' title='بارداری' href='http://www.akairan.com/koodak/zaieman1/'>بارداری</a>

چای آلبالو برای زنان باردار

مواد لازم چای آلبالو :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

آلبالوی تازه

1 لیوان

100 گرم / 60 کالری

آب

2 لیوان

100 گرم / 0 کالری

عسل یا شکر

مقدار لازم

نامشخص

طرز تهیه چای آلبالو :

*. به نقل از آکابانو : آلبالوهای تازه را بهمراه آب داخل ظرفی بریزید و روی حرارت ملایم قرار دهید ، پس از اینکه به جوش آمد با حرارت کم اجازه دهید 15 دقیقه چای بماند و دم بکشد سپس داخل فنجان بریزید و بهمراه عسل یا شکر چای را میل کنید.

*. نکته ها : این چای زود سر میرود پس با دقت چای را زیر نظر داشته باشید ، میتوانید این چای را با نبات نیز میل کنید ، این چای آرام بخش است و میتواند خواب خوبی برای شخص بهمراه داشته باشد.

خواص عسل :

*. تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است، ماده مغذی، ویتامین و آنتی اکسیدان های لازم را به بدن می رساند.با بهبود جریان خون رسانی، مانع از بیماری قلبی و آسیب به رگ ها و به خصوص مویرگ ها می شود.عملکرد روده را تنظیم می کند، قولنج و سندروم بی قراری روده ها را درمان می کند خاصیت ضد باکتریایی و ضد عفونی کننده دارد. سوختگی را تسکین می دهد، زخم ها را ضدعفونی می کند، التهاب و درد را کاهش می دهد و روند درمان را تسریع می بخشد.میزان اضطراب را کاهش می دهد و مانند مسکن عمل می کند.آرامش و خواب آرام ایجاد و میزان PH بدن را قلیایی می کند.مانع از شکل گیری تومورهای سرطانی می شود. از سوء هاضمه و رفلکس اسیدی معده می کاهد، زخم های دستگاه گوارش را درمان می کند.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام