طرز تهیه مسکن گیاهی قوی برای درد زانو - آکابانو

آکاایران: مواد اولیه:

به گزارش آکاایران: پودر زنجبیل: 1 ق . چ . خ

شیر: 1 لیوان

پودر دارچین: 1 ق . چ. خ

,[categoriy]

آکاایران: طرز تهیه مسکن گیاهی قوی برای درد زانو


,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

مسکن گیاهی قوی برای درد زانو
چند وقتی بود که از درد زانوهام کلافه شده بودم هر مسکنی که دکتر های متخصص تجویز کرده بودند و در داروخانه ها بود امتحان کرده بودم ولی دیگر اثری نداشت تا اینکه با یک داروساز گیاهی آشنا شدم و این معجون را به من معرفی کرد و پیشنهاد کرد که دیگه از مسکن های شیمیایی استفاده نکنم تا یک هفته هر روز صبح از آن را بنوشم .
،این معجون را تهیه کردم و یک هفته صبح ها نیم ساعت قبل از صبحانه می خوردم و پس از یک هفته التهاب و ورم زانوهام که آرتروز شده بودند بطور چشمگیری مداوا شد و دوباره به زندگی عادیم برگشتم و حالا هر وقت از این معجون خوشمزه می خورم، اول خدا را شکر می کنم به خاطر نعمت هایی که به ما داده، دوم برای سلامتی آن داروساز گیاهی که بدون هیچ چشم داشتی مرا با این مسکن و آرام بخش گیاهی آشنا کرد دعا می کنم
اگر شما هم مشکل من را دارید، حتما از این معجون مصرف کنید، تا تاثیر جادوییش را ببینید، تازه بعد از معرفی این معجون به دوستانم متوجه شدم این نوشیدنی هر نوع درد ارتروزی و رماتیسم را هم شفا میدهد
شیر و زنجبیل و دارچین را با هم 1 دقیقه می جوشانیم
سپس کمی که سرد شد با عسل مخلوط کرده میل کنید
,[categoriy]

,[categoriy]

توصیه دیگر برای دوستانی که درد مفاصل دارند: حدود 50 گرم سنجد درسته آسیاب شده و 50گرم هسته تمبر هندی آسیاب شده رو پس از الک زدن با 100 گرم عسل مخلوط کرده و بمدت دو هفته روزی یک قاشق مربا خوری میل کنند .انشاا... معجزه این دوا را می بینید.

نکته: کسانی که طبع گرم دارند حتما با مشورت بخورند .


من فقط زنجبیل با آب جوش و نبات مصرف می کنم برای درد شخصا تجربه دارم موثر واقع شد برای کسانی که مثل من طبع سرد دارند مفیدکسانی که طبع گرم دارند دچار گر گرفتگی طپش قلب و.... می شوند.

منبع :

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط