طرز تهیه لیموناد توت فرنگی و هندوانه - آکابانو

آکابانو: طرز تهیه لیموناد توت فرنگی و هندوانه

مواد لازم

  • 6 پیمانه هندوانه
  • 2 پیمانه توت فرنگی تازه
  • 1/3 پیمانه نکتار توت فرنگی
  • یک پیمانه آب لیموترش
  • دو لیتر آب گازدار
  • یخ

طرز تهیه

  1. در مخلوط کن، نیمی از تکه های هندوانه، نیمی از توت فرنگیlrm; ها و نیمی از آب توت فرنگی را با یکدیگر مخلوط کنید تا کاملا یکدست شوند. آنها را درون پارچ بریزید و بقیه هندوانه، توت فرنگیlrm; ها و نکتار را درون مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید.
  2. نیمه دیگر مواد را نیز درون پارچ بریزید و آب لیموترش را به مخلوط پارچ بیفزایید. آن را به مدت 2 تا 4 ساعت درون یخچال قرار دهید تا کاملا خنک شوند.
  3. برای سرو، آب میوه را به با آب گازدار مخلوط کنید. یخ ها را درون لیوان ها بریزید و از مخلوط لیموناد روی آنها بریزید. برای تزئین نیز می توانید از مکعب های هندوانه و قاچ های توت فرنگی استفاده کنید.

,<a style='color:#000' title='لیموناد' href='http://www.akairan.com/health/tebsonati-giahandarooye/201401293991.html'>لیموناد</a> <a style='color:#000' title='توت فرنگی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/totfarang.html'>توت فرنگی</a>,<a style='color:#000' title='لیموناد' href='http://www.akairan.com/health/tebsonati-giahandarooye/201401293991.html'>لیموناد</a> <a style='color:#000' title='توت فرنگی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/totfarang.html'>توت فرنگی</a> و هندوانه,طرز تهیه <a style='color:#000' title='لیموناد' href='http://www.akairan.com/health/tebsonati-giahandarooye/201401293991.html'>لیموناد</a>,[categoriy]

آکابانو: طرز تهیه لیموناد توت فرنگی و هندوانه

noononamak

منبع :

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط