آخر تابستان و «اسموتی شاتوت و نارگیل» - آکابانو
آکاایران: امروز برای شما قرار است طرز تهیه نوعی اسموتی را آموزش دهیم که مخصوص آخر تابستان است. همچنین قرار است ترکیب ماست و میوه را هم امتحان کنید. این تجربه را از دست ندهید.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 7
مجله آشپزی مثبت: امروز برای شما قرار است طرز تهیه نوعی اسموتی را آموزش دهیم که مخصوص آخر تابستان است. همچنین قرار است ترکیب ماست و میوه را هم امتحان کنید. این تجربه را از دست ندهید.
مواد لازم:

,<a style='color:#000' title='اسموتی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/drink/201351412041.html'>اسموتی</a>،شاتوت،<a style='color:#000' title='نارگیل' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/nargil.html'>نارگیل</a>,[categoriy]

آکاایران: آخر تابستان و «اسموتی شاتوت و نارگیل»


روش تهیه:
1. موز و ماست را داخل دستگاه غذاساز یا مخلوط کن بریزید و دستگاه را روشن کنید تا مواد نرم و کرم مانند شود.

2. شاتوت ها را در چند مرحله اضافه کنید. البته چند عدد را برای تزیین نگه دارید. بعد از اضافه کردن شا توت به هم زدن و پوره کردن ادامه دهید تا اسموتی، یکدست و پوره مانند شود.

به گزارش آکاایران: 3. اسموتی آماده و نرم را در کاسه های مناسب برای سرو بریزید و با چند عدد شاتوت تزیین کنید. تخم شربتی و تخم کدو را به همراه پرک نارگیل در گوشه دیگر آن بریزید و سرو کنید.
از کجا بخریم؟

تخم شربتی را از عطاری ها و ماست یونانی را از سوپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای تهیه کنید.
یه جور دیگه

به جای شاتوت سیاه می توانید بسته به فصل یا سلیقه تان، تمشک یا گیلاس جایگزین کنید و به جای ماست یونانی از ماست کم چرب یا شیرنارگیل استفاده کنید.

منبع :

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط

ديگر ويديوهاي کانال

ديگر عکسهاي کانال