نوشیدنی توت فرنگی و شیر - آشپزی آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن نوشیدنی توت فرنگی و شیر را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

دستور تهیه <a style='color:#000' title='انواع نوشیدنی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/drink/'>نوشیدنی</a> <a style='color:#000' title='توت فرنگی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/totfarang.html'>توت فرنگی</a> و شیر,تهیه <a style='color:#000' title='انواع نوشیدنی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/drink/'>نوشیدنی</a> <a style='color:#000' title='توت فرنگی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/totfarang.html'>توت فرنگی</a> و شیر,روش تهیه <a style='color:#000' title='انواع نوشیدنی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/drink/'>نوشیدنی</a> <a style='color:#000' title='توت فرنگی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/totfarang.html'>توت فرنگی</a> و شیر

نوشیدنی توت فرنگی و شیر

مواد لازم نوشیدنی توت فرنگی و شیر :

برای 2 نفر :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

توت فرنگی

5/1 لیوان

100 گرم / 35 کالری

شیر

5/1 لیوان

100 گرم / 110 کالری

عسل

1 قاشق غذاخوری

100 گرم / 288 کالری

طرز تهیه نوشیدنی توت فرنگی و شیر :

*. به نقل از آکابانو : توت فرنگی را کاملاً بشویید و در ظرف لعابی یا بلوری به کمک گوشتکوب بکوبید. عسل و شیر را به آن اضافه کنید. با مخلوط کن برقی روی درجه کم یا همزن دستی خوب بزنید. سپس سرو کنید. در صورت تمایل می توانید این آشامیدنی را با قدری خامه میل کنید.

خواص توت فرنگی :

*. فشارخون و توت فرنگی بدلیل پتاسیم بالا در توت فرنگی، این میوه پرطرفدار برای افرادیکه دچار فشارخون بالا هستند، توصیه می شود. پتاسیم به خنثی کردن اثر سدیم در بدن کمک می نماید. مصرف کم پتاسیم همانقدر برای فشارخون بالا بداست که مصرف بالای سدیم برای فشارخون بالا بد می باشد.

*. یبوست و توت فرنگی مصرف خوراکی هاییکه پر از فیبر و آب هستند به کاهش یبوست و اجابت مزاج راحت کمک می نمایند.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط

ديگر ويديوهاي کانال

ديگر عکسهاي کانال