شام آخر گواردیولا! - آکابانو

,شام آخر گواردیولا! فتوچینی پپ,فتوچینی,مرغ,غذاهای اروپایی


برترین ها:

مواد لازم برای 4 نفر
مواد لازم برای سس
مواد لازم برای مرغ
  • سینه مرغ
  • لیموترش
  • نمک و فلفل
روش تهیه:

اول، پاستا: ‌تابه را داغ کرده و روغن زیتون به کف آن می ریزیم سپس کره را به داخل تابه می‌‌اندازیم و فتوچینی آبکش شده را داخل آن می‌ریزیم و تفت می‌دهیم. بعد جعفری و لیموترش را اضافه می‌کنیم. فتوچینی شما آماده است.

دوم، سینه مرغ: برای سرخ کردن سینه مرغ، از همان مواد داخل تابه استفاده می‌کنیم فقط کافی است پاستا را کنار بزنید و تکه‌های برش‌خورده سینه مرغ را گریل کنید.

سوم، سس: مواد داخل تابه را درون بشقاب می‌ریزیم. حالا نوبت درست کردن سس است. قارچ را با روغن زیتون و سیر تفت می دهیم و بعد از آنکه نرم شد، خامه و لیموترش به آن اضافه می کنیم. خامه را تا حدی بپزید که روغن نیندازد. بعد نوبت اضافه‌کردن ادویه است. فلفل فراموش‌ نشود.

چهارم، بفرمایید پاستا: حالا وقتی است که سس داغ را روی تکه‌های مرغ ریخته و آن را کنار فتوچینی به آقای گواردیولا تقدیم کنید؛ نوش جان.

اگر در اسپانیا بودم این غذا را به دلیل طعم خاص در شب خداحافظی پپ گواردیولا به او تقدیم می‌کردیم. نکته این بشقاب زیبایی آن است و اینکه فتوچینی این موقعیت را به شما می دهد که یک پاستای خوش قیافه درست کنید. از آنجایی که اصولا پاستا خرد می‌شود، بشقاب‌های پاستا خوش قیافه از کار درنمی‌آید اما این فتوچینی چیز دیگری است. غذایی که ترکیبش با سینه مرغ از یاد شما نخواهد رفت

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام