خوراک گوشت اولیور + سیب زمینی تنوری یونانی - آکابانو


,خوراک <a style='color:#000' title='گوشت' href='http://www.akairan.com/health/taghziyeh-salem/201401297919.html'>گوشت</a> اولیور + <a style='color:#000' title='سیب زمینی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2751.html'>سیب زمینی</a> تنوری <a style='color:#000' title='یونان' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/greece-food-new.html'>یونان</a>ی خوراک <a style='color:#000' title='گوشت' href='http://www.akairan.com/health/taghziyeh-salem/201401297919.html'>گوشت</a> اولیور,<a style='color:#000' title='سیب زمینی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2751.html'>سیب زمینی</a> تنوری <a style='color:#000' title='یونان' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/greece-food-new.html'>یونان</a>ی,خوراک <a style='color:#000' title='لوبیا' href='http://www.akairan.com/health/hooboobat-tanagholat/201401301296.html'>لوبیا</a> با <a style='color:#000' title='سبزی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2013103448.html'>سبزی</a>جات,غذاهای اروپایی


مواد لازم خوراک گوشت
مواد لازم سیب زمینی تنوریمواد لازم لوبیامواد لازم دسر هلو
  • کمپوت هلو:2 قوطی
  • عصاره هلو: 425 گرم
  • بیسکویت: 4 عدد
  • نعنای تازه: چندبرگمواد لازم سالاد آووکادو
  • کاهو: یک عدد
  • شاهی: یک دسته کوچک
  • آووکادو: 2 عدد
  • لیمو: یک عدد
  • سس فرانسوی: 2 قاشق غذاخوریمواد لازم ادویه ها,خوراک <a style='color:#000' title='گوشت' href='http://www.akairan.com/health/taghziyeh-salem/201401297919.html'>گوشت</a> اولیور + <a style='color:#000' title='سیب زمینی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2751.html'>سیب زمینی</a> تنوری <a style='color:#000' title='یونان' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/greece-food-new.html'>یونان</a>ی خوراک <a style='color:#000' title='گوشت' href='http://www.akairan.com/health/taghziyeh-salem/201401297919.html'>گوشت</a> اولیور,<a style='color:#000' title='سیب زمینی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2751.html'>سیب زمینی</a> تنوری <a style='color:#000' title='یونان' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/greece-food-new.html'>یونان</a>ی,خوراک <a style='color:#000' title='لوبیا' href='http://www.akairan.com/health/hooboobat-tanagholat/201401301296.html'>لوبیا</a> با <a style='color:#000' title='سبزی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2013103448.html'>سبزی</a>جات,غذاهای اروپایی


برای شروع :

یک ماهی تابه متوسط را روی حرارت ملایم گاز قرار دهید و قسمت گریل فر را روشن کنید.

خوراک گوشت اولیور

ابتدا یک ماهی تابه را روی حرارت قرار دهید. روغن زیتون را درون آن ریخته و گوشت چرخ کرده را به آن اضافه کنید با یک قاشق چوبی گوشت ها را درون ماهی تابه به هم بزنید تا به هم نچسبند. در مرحله بعد پیازها را سریع خلال کرده و درون آن بریزید کمی آویشن، نمک و فلفل را به آن اضافه کنید تا کاملا مزه دار شود. هویج ها را شسته و پوست بکنید و روی تخته گرد گرد برش بزنید همین کار را با کرفس هم انجام دهید و هردوی آن را اضافه کنید در آخر فلفل قرمز چیلی را همراه با کمی رزماری روی کل مواد بپاشید و با قاشق چوبی به هم بزنید. مقدار کمی آب درون ماهی تابه ریخته و در آن را بگذارید تا کاملا همه مواد پخته شوند. مرتبا آن را چک کرده تا گوشت ها به کف ماهی تابه نچسبند. پس از این که از پختن همه مواد مطمئن شدید گاز را خاموش کرده و غذا را در ظرف موردنظر بریزید.

سیب زمینی تنوری یونانی

سیب زمینی ها را شسته و از یک چاقوی تیز برای برش ضربدری روی آن استفاده کنید با این کار داخل سیب زمینی زودتر می پزد. بعد آن را داخل فویل پیچیده و درون مایکروفر قرار دهید اگر به آتش طبیعی دسترسی داشتید آن را درون آتش بیندازید و بگذارید تا به مدت 04 تا06 دقیقه درون حرارت باشد و بعد آن را بیرون آورده و فویل را از دور آن باز کنید و برگ های رزماری را روی آن بریزید. می توانید سس مایونز را هم روی آن بمالید یا این که در یک ظرف کنار آن قرار دهید.

خوراک لوبیا با سبزیجات

در ماهی تابه دیگری مقداری روغن زیتون ریخته و روی حرارت کم بگذارید. کنسرو لوبیا را باز کرده و درون ماهی تابه بریزید می توانید مزه آن را با کمی نمک و فلفل تغییر دهید. گوجه فرنگی های رسیده را برش زده و داخل آن بگذارید و بعد برگ های ریز ریحان را از ساقه جدا کرده و روی کل مواد بریزید و بگذارید تا کاملا گرم شود و بعد سرو کنید.

سالاد آووکادو و کاهو

کاهوها را شسته و بگذارید تا آب آن برود، بعد روی تخته آن را خرد کنید البته نه زیاد ریز، برگ های شاهی را اضافه کرده و با قاشق این 2 را هم بزنید و درون کاسه سالاد بریزید. روغن زیتون و نمک را فراموش نکنید. آووکادو را از وسط نصف کرده، هسته آن را بیرون بیاورید و درون مخلوط کن بریزید و آبلیمو را بچکانید، مقداری سس فرانسوی به آن اضافه و میکس کنید و روی سبزی ها بریزید. حالا سالاد آماده سرو است از آن لذت ببرید.

دسر هلو

کمپوت هلو را باز کرده و در ظرفی بریزید. هرنوع بیسکویتی را که دوست دارید در آن خرد کنید و کمی نعنای تازه روی آن بگذارید به همین راحتی دسر شما آماده است.

منبع: برترین ها

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام