استیک فیله گوساله - آکابانوبرترین ها: اول بگذارید روش تهیه سس خاص استیک را بگوییم. برای درست کردن این سس باید سس سویا، شیره انگور، سرکه سیب، زنجبیل (تازه یا پودرشده)، سیرتازه رنده شده و شکر داشته باشیم. همه این مواد به غیر از زنجبیل و سیر را با هم حل می‌کنیم و روی حرارت ملایم قرار می‌دهیم تا حل شود. یک مقدار که سرد شد زنجبیل و سیر را اضافه می‌کنیم. دیدید چه کار ساده​ای بود.

,<a style='color:#000' title='استیک' href='http://www.akairan.com/ashpazi/kabab-gosht/bif-staek5.html'>استیک</a> فیله گوساله <a style='color:#000' title='استیک' href='http://www.akairan.com/ashpazi/kabab-gosht/bif-staek5.html'>استیک</a> فیله گوساله,روش تهیه,غذاهای اروپایی


مواد لازم برای 4نفر:

روش تهیه استیک:


این استیک بدون روغن پخته می شود. پس می رویم سراغ گوشت و گریل کردنش بدون روغن. برای این کار می‌توانیم از تابه چدنی استفاده کنیم که ثبات گرمایش بیشتر است. هرطرف فیله را 2 تا 3 دقیقه می‌پزیم اما بسته به ذائقه افراد این زمان می‌تواند تغییر کند. اگر به خوردن استیک پخته‌تر تمایل دارید زمان را 30ثانیه، 30ثانیه اضافه کنید.

فوت آشپزی:


گوشت قرمز به زمان بیشتری برای مزه گرفتن از مواد ترکیبی نیاز دارد به همین دلیل باید استیک گوساله را بین 6 تا 8 ساعت در مخلوط‌ پودرپیاز، پودررزماری، پودرآویشن، سرکه برنج یا سیب، سیر و روغن زیتون بخوابانیم.

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام