پاستا بروکلی لی مانژ - آکابانو

,<a style='color:#000' title='پاستا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>پاستا</a> بروکلی لی مانژ <a style='color:#000' title='پاستا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>پاستا</a> بروکلی,غذای ایتالیایی,اسپاگتی,غذاهای اروپایی


مواد لازم پاستا بروکلی لی مانژ
سیب زمینی: یک عدد متوسط
گل بروکلی: یک عدد
ریحان: یک دسته کوچک
پنیر پارمسان: 70 گرم
اسپاگتی: 400 گرممواد لازم ادویه ها
نمک دریایی
فلفل سیاه
روغن زیتونبرای تهیه پاستا

سیب زمینی ها را شسته و پوست بکنید، بروکلی را از ساقه جدا کنید به طوری که فقط گل آن باقی بماند و بعد آن را کنار بگذارید و به طور مساوی آن را برش بزنید، برگ های ریحان را جدا کرده و بشویید، پنیر پارمسان را رنده کنید و کنار بگذارید.

برای پخت پاستا

یک قابلمه را آب کرده و نمک درون آن بریزید و آن را روی حرارت زیاد گاز قرار دهید تا آب جوش بیاید. بعد پاستا را همراه با بروکلی خردشده داخل آب جوش ریخته و بگذارید تا نرم شود، بعد در یک ظرف دیگر پوره سیب زمینی خود را درست کرده و کنار بگذارید، وقت آن رسیده تا پاستا را آبکش کنید؛ مقدار کمی از آب پاستا را نگه دارید تا در آخر روی کل مواد پاستا بریزید. این روشی است که پاستا شما را متفاوت می کند. پاستا را همراه با بروکلی درون قابلمه ریخته و همراه با روغن زیتون، کمی نمک و فلفل اضافه کنید، برگ های کوچک ریحان را با مواد داخل قابلمه مخلوط کرده و بگذارید تا کمی دم بکشد، بعد برای سرو کردن آن پنیر پارمسان رنده شده را روی پاستا بریزید و از خوردن آن لذت ببرید.

منبع: برترین ها

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام