استیک + سیکاکو + قارچ شکم پر + سالاد بیتروت - آکابانو


,<a style='color:#000' title='استیک' href='http://www.akairan.com/ashpazi/kabab-gosht/bif-staek5.html'>استیک</a> + سیکاکو + <a style='color:#000' title='قارچ شکم پر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/20121020111914.html'>قارچ شکم پر</a> + <a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a> بیتروت <a style='color:#000' title='استیک' href='http://www.akairan.com/ashpazi/kabab-gosht/bif-staek5.html'>استیک</a>,سیکاکو,<a style='color:#000' title='قارچ شکم پر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/20121020111914.html'>قارچ شکم پر</a>,غذاهای اروپایی


مواد لازم استیک

  • استیک ران: 600 گرم
  • برگ آویشن: 2 عدد
  • جعفری تازه: یک دسته کوچک
  • فلفل قرمز: چندعدد
  • نان باگت: به تعدادمواد لازم سیکاکومواد لازم قارچ شکم پرمواد لازم سالاد چغندر,<a style='color:#000' title='استیک' href='http://www.akairan.com/ashpazi/kabab-gosht/bif-staek5.html'>استیک</a> + سیکاکو + <a style='color:#000' title='قارچ شکم پر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/20121020111914.html'>قارچ شکم پر</a> + <a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a> بیتروت <a style='color:#000' title='استیک' href='http://www.akairan.com/ashpazi/kabab-gosht/bif-staek5.html'>استیک</a>,سیکاکو,<a style='color:#000' title='قارچ شکم پر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/20121020111914.html'>قارچ شکم پر</a>,غذاهای اروپایی


برای شروع

یک ماهی تابه بزرگ را روی حرارت زیاد گاز قرار دهید. کتری را از آب پر کرده تا جوش بیاید. سیب زمینی ها را آب پز کنید و کنار بگذارید.

سیکاکو

تمام سیب زمینی ها را نصف کرده و داخل ماهی تابه قرار دهید و نمک را روی آن بپاشید. کمی روغن زیتون روی سیب زمینی ها ریخته و سیر را سریعا روی آن رنده کنید. سیب زمینی ها را در روغن تفت داده و کمی فلفل به آن اضافه کنید. آن را درون ظرف کشیده و رزماری ها را برای تزئین روی آن قرار دهید. آب لیمو را گرفته و روی سیب زمینی بریزید.

قارچ شکم پر

قارچ ها را روی تخته چوبی قرار دهید و پایه قارچ ها را با چاقو بزنید، درون قارچ را کمی خالی کنید. سیر را رنده کرده و فلفل چیلی را ریز کرده و کنار بگذارید. جعفری ها را روی تخته برش بزنید و آب لیمو را گرفته و روی تمام مواد بریزید. قارچ ها را با مواد مخلوط شده پر کنید و روی آن را پنیر پارمزان رنده کنید و بپوشانید و در فر قرار دهید تا کاملا طلایی شود و پنیر روی مواد آب شود. قارچ های شکم پر آماده سرو است.

سالاد بیتروت

ابتدا چغندرهای پخته شده را رنده کنید. سرکه بالزامیک همراه با روغن زیتون و نمک را به آن اضافه کنید. جعفری ها را خرد کرده و با چغندر همراه با یک دوم آب لیمو مخلوط کنید. در آخر پنیر فتا را روی کل مواد رنده کرده و همراه با غذا سرو کنید.

منبع: برترین ها

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام