فیله مرغ و قارچ، به سبک فست فودی ها - آکابانو
یکی از سریع‌ترین راه‌حل‌ها برای تهیه یک غذای سالم و خوشمزه، استفاده از فیله و سینه مرغ است. نکته جذاب آن است که با استفاده از انواع ادویه، سبزیجات و طعم‌دهنده‌ها می‌توانید همین غذا را در مزه‌های مختلف تهیه کرده و در برنامه غذایی‌تان تنوع ایجاد کنید. اگر دوست داشته باشید، می‌توانید از سینه مرغ استفاده کرده و مانند فیله آن را برش بزنید.

کمتر کسی را پیدا می کنید که با مرغ، قارچ و پنیر پیتزا مشکل داشته و این سه ماده غذایی خوشمزه را حداقل یک بار در برنامه غذایی خود نگنجانده باشد. این خوراک سریع برای زمانی پیشنهاد می‌شود که زمان زیاد برای پخت و پز ندارید و در عین حال دنبال یک غذای کامل هستید.به جای اینکه به فست فود بروید، فست فود را به خانه بیاورید!

,<a style='color:#000' title='فیله مرغ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/chiken1/ghzabafilehmorgh.html'>فیله مرغ</a> و <a style='color:#000' title='قارچ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazagharch.html'>قارچ</a>, به سبک فست فودی ها <a style='color:#000' title='فیله مرغ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/chiken1/ghzabafilehmorgh.html'>فیله مرغ</a>,<a style='color:#000' title='قارچ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazagharch.html'>قارچ</a>,غذاهای اروپایی


مواد لازم برای 4 نفر:

  • فیله مرغ: 16 عدد
  • پیاز متوسط، ساطوری: یک عدد
  • قارچ ورقه‌ای:200 گرم
  • روغن مایع: یک‌چهارم پیمانه
  • سیر، ساطوری: یک عدد
  • پنیر موتزارلا، رنده شده: 100 گرم
  • نمک و فلفل سیاه: به مقدار لازم

روش تهیه:

1. فر را روی 200 درجه سانتی‌گراد گرم کنید. فیله‌های مرغ را شسته، خشک کرده و از وسط چای دهید. نصف روغن را در یی تابه داغ کرده و مرغ‌ها را در سه نوبت نمک و فلفل پاشیده و سرخ کنید. حدود پنج دقیقه مرغ‌ها را سرخ کنید تا رنگ آن عوض کود.

2. در همین زمان و در یک تابه دیگر روی شعله متوسط بقیه روغن را داغ کرده و سیر، قارچ و پیاز را پنج دقیقه تفت دهید تا نرم شود، حالا نمک و فلفل را به آن اضافه کنید.

3. مرغ‌ها را در یک ظرف نسوز چیده و پنیر و مایه قارچ را روی آن ریخته و 10 دقیقه در فر گریل کنید تا پنیر آب شود. می‌توانید با سالاد سزار و نان روگن این غذا را سرو کنید.

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام