مارکیز پیتزا - آکابانو

مجله زندگی ایده آل:

,مارکیز <a style='color:#000' title='پیتزا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/piza1/'>پیتزا</a> <a style='color:#000' title='پیتزا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/piza1/'>پیتزا</a>,مارکیز,<a style='color:#000' title='آشپزی آکا' href='http://www.akairan.com/'>آشپزی</a>,<a style='color:#000' title='غذا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>غذا</a>های <a style='color:#000' title='اروپا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/'>اروپا</a>یی


مواد لازم:روش تهیه:

1. ابتدا فلفل دلمه ای را به شکل خلالی و قارچ را ورقه ای خرد می کنیم. قارچ و فلفل را با کمی روغن زیتون تفت می دهیم تا آب آنها کشیده شده و به آنها نمک و فلفل اضافه می کنیم تا طعم دار شوند.

2. پیاز ها را جداگانه با کمی کره تفت داده تا سبک شوند. در این زمان که مواد پیاز و قارچ آماده می شود گلوله های 200 گرمی از خمیر آماده کرده و پهن می کنیم. روی خمیر را کمی سس کچاپ یا سالسا زده و پنیر های تست را روی خمیر می گذاریم.

3. مواد قارچ آماده شده را روی نان پهن می کنیم. ابتدا ورقه های پنیر گودا را روی آن چیده و سپس پنیر رنده شده را با کمی آویشن روی پیتزا می ریزیم. باید دقت کرد که پنیر تست را نمی توان حذف کرد چون مواد از نان جدا می شوند.

4. روی پنیر ها را با گوجه فرنگی تزیین کرده و روی آن فلفل سیاه ساییده شده می پاشیم. پیتزا را حدود 25 تا 35 دقیقه روی پنجره وسط فر که از قبل با دمای 180 درجه سانتی گراد گرم شده است، می پزیم یا 20 دقیقه بدون پنیر رنده شده، پخته و از فر خارج می کنیم، پنیر می ریزیم و دوباره 15 دقیقه در فر قرار می دهیم.

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط

ديگر ويديوهاي کانال

ديگر عکسهاي کانال