دستور پخت کروتون ادویه ای

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن کروتون ادویه ای را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

آموزش 

روتون ادویه ای,مواد لازم 

روتون ادویه ای,طرز تهیه 

روتون ادویه ای

دستور تهیه روتون ادویه ای

مواد لازم کروتون ادویه ای برای 4 نفر :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

گوجه فرنگی

250 گرم

100 گرم / 15 کالری

روغن زیتون

2 قاشق غذا خوری

100 گرم / 900 کالری

سیر

یک پره

100 گرم / 120 کالری

ترشی گل

یک قاشق غذا خوری

نامشخص

زیتون سیاه هسته درآورده

50 گرم

100 گرم / 200 کالری

فیله ماهی

5 عدد

100 گرم / 275 کالری

جعفری خرد شده

یک قاشق غذا خوری

100 گرم / 25 کالری

نمک و فلفل

به مقدار لازم

100 گرم / 0 کالری

تکه نان برای تست

12 عدد

100 گرم / 250 کالری

فلفل قرمز

یک تکه

100 گرم / 22 کالری

طرز تهیه کروتون ادویه ای :

*. به نقل از آکابانو : روغن را در یک ماهی تابه کوچک بریزید و سیر( پوست کنده ) و فلفل قرمز ( تخم ها را در آورید ) را اضافه کنید . برای دو دقیقه بر روی میزان قدرت 10% طبخ کنید فلفل قرمز و سیر را در آورید و گوجه فرنگی های خرد شده.

*. ماهی ها ترشی گل و زیتونهای سیاه ( بصورت ریز خرد شده) را اضافه کنید . برای مدت 10 دقیقه بر روی میزان قدرت 80% هم بزنید و طبخ کنید . نمک اضافه کنید و بگذارید به حال خود برای چند دقیقه ای بماند . در حالیکه منتظر هستید.

*. آون را نیز بر روی گریل تنظیم کنید و آنرا برای 5 دقیقه از قبل گرم کنید تکه های نان را بر روی پنجره سیمی بلند قرار دهید و پنجره سیمی را بر روی صفحه گردان بگذارید . برای 3 دقیقه تست کنید (5/1 دقیقه هر طرف ) . مخلوط را بر روی تکه نان ها پخش کنید و کروتون ها را سرو کنید.

خواص جعفری :

*. جعفری علاوه بر روغن های فرار و فلاوونوئیدها، خواص سبزیجات-خواص میوه ها سبزیجات و سلامت - بسیار خوب ویتامین C و ویتامین A است که برای پیشگیری از ابتلا به خیلی از بیماری ها حیاتی هستند.ویتامین C دارای عملکردهای متفاوتی در بدن می باشد. این ویتامین یک آنتی اکسیدان مهم است. در فقدان این ویتامین، رادیکال های آزاد موجب بروز بیماری های مختلفی مانند: گرفتگی عروق، سرطان روده ، دیابت و آسم می شوند. بنابراین متوجه می شویم چرا افرادی که مقدار زیادی از غذاهای حاوی ویتامین C را مصرف می کنند، کمتر دچار این بیماری ها می شوند.

اختصاصی آکابانو

لايک انتشار در تلگرام