طرز تهیه اسنک تن ماهی - آکابانو
در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن اسنک تن ماهی را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

<a style='color:#000' title='اسنک' href='http://www.akairan.com/ashpazi/sondewich1/11381.html'>اسنک</a> تن ماهی,<a style='color:#000' title='اسنک' href='http://www.akairan.com/ashpazi/sondewich1/11381.html'>اسنک</a> با تن ماهی,<a style='color:#000' title='طرز تهیه اسنک' href='http://www.akairan.com/ashpazi/sondewich1/11381.html'>طرز تهیه اسنک</a> تن ماهی

روش تهیه اسنک تن ماهی

مواد لازم اسنک تن ماهی :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

تن ماهی

180گرم

100 گرم / 315 کالری

خیار شور

(نگینی شده) 100گرم

100 گرم / 12 کالری

پنیر موزارلا

100گرم

100 گرم / 289 کالری

سس مایونز

2قاشق سوپخوری

100 گرم / 691 کالری

پیاز

(سفید و بسیار ریز شده) 1عدد

100 گرم / 5 کالری

جعفری

(ساطوری شده) 50گرم

100 گرم / 25 کالری

نان تست

8عدد

100 گرم / 265 کالری

طرز تهیه اسنک تن ماهی :

*. به نقل از آکابانو : ابتدا تن ماهی را در آب جوش می جوشانیم. پس از باز کردن قوطی آن را در آبکش ریخته تا تمام روغن آن کشیده شود. نان تست ها را برداشته و یک قاشق از سس مایونز را به دو طرف نان مالیده .

*. کنار می گذاریم. تن ماهی را با چنگال باز کرده و با خیارشور، پیاز، جعفری و باقیمانده سس مایونز با هم مخلوط کرده، به صورت خمیر در می آوریم. این مواد را روی یک طرف نان ها مالیده.

*. در طرف دیگر پنیر را گذاشته و نان را می بندیم. نان ها را در دستگاه ساندویچ ساز قرار داده، پس از آماده شدن آنها را خارج کرده و آن را با سس تند سرو می کنیم.

نکات :

*. اگر دستگاه ندارید نان ها را داخل فر یا مایکروفر طبخ کنید.

*. بهتر است این غذا با سایر پنیر ها طبخ نشود.

*. میتوانید از مقدار سس بیشتری برای غذا استفاده کنید.

*. حواستان باشد سس را روی نان ها نزنید چون دستگاه خراب میشود.

خواص خیار :

*. خیار چنبر به علّت داشتن اشعه ی رادیو اکتیو،باعث آشکار شدن بیماریهای پنهان می شود و از این رو عدّه ای آن را عامل تب نوبه و تب می دانند در صورتی که این میوه ی مفید دارای انگل تب نوبه نیست و فقط نوبه ی پنهانی را آشکار می کند.آب خیار را به عنوان محلول شستشو برای پوستهای چرب؛همچنین ضدّ گال و جرب به کار می برند.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط