تخم مرغ و ماهی اسنک <a style='color:#000' title='تخم مرغ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/omlet/gazabatokhmemorgh.html'>تخم مرغ</a> و ماهی <a style='color:#000' title='اسنک' href='http://www.akairan.com/ashpazi/sondewich1/11381.html'>اسنک</a> ,طرز تهیه <a style='color:#000' title='تخم مرغ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/omlet/gazabatokhmemorgh.html'>تخم مرغ</a> و ماهی <a style='color:#000' title='اسنک' href='http://www.akairan.com/ashpazi/sondewich1/11381.html'>اسنک</a> ,روش تهیه <a style='color:#000' title='تخم مرغ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/omlet/gazabatokhmemorgh.html'>تخم مرغ</a> و ماهی <a style='color:#000' title='اسنک' href='http://www.akairan.com/ashpazi/sondewich1/11381.html'>اسنک</a> ,[categoriy]

روش تهیه اسنک تخم مرغ و ماهی

مواد لازم برای آشپزی آکا

برای 4 نفر:

تخم مرغ 4 عدد
پنیر 4 برش
شیر 4 قاشق غذاخوری
نان فانتزی سبوس دار(کوچک) 2 عدد
کره 2 قاشق غذاخوری
ماهی پخته شده(یا ماهی دودی) 4 برش
خیار 2 عدد
نمک به میزان لازم
فلفل به مقدار لازم
شاهی تازه جوانه زده به مقدار لازم

طرز تهیه:

تخم مرغ و شیر را با هم مخلوط کنید. پنیر رنده شده، نمک و فلفل را نیز بیفزایید. سپس در تابه ای کمی کره بریزید و با مخلوط تخم مرغ و پنیر، خاگینه درست کنید.
نان ها را به صورت دو نیم دایره برش دهید و در سینی فر بگذارید و مدت 5 دقیقه داخل فر با حرارت 350 درجه فارنهایت قرار دهید تا نان ها گرم شوند.
سپس روی هر قطعه نان کمی کره بمالید و مقداری از خاگینه را روی آن قرار دهید و یک تک ماهی روی آن گذاشته و در ظرف بچینید.
در انتها با خیارهای حلقه شده و برگ های شاهی آن را تزیین و سرو کنید.

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام