همبرگر با مایکروفر2 - آکابانو

همبرگر یکی از سریع ترین و محبوب ترین غذاهای موجود می باشد . شاید شما به دلایل مختلفی دوست داشته باشید از تنوع پذیری بیشتری بهره ببرید و شاید به دلیل کمبود بعضی از امکانات هوس میل کردن این همبرگر را داشته باشید . ما شما را در این بحث آموزش آشپزی یاری خواهیم کرد و شما را به انواع غذا ها و شیوه درست کردن آنها آشنا کنیم و شما می توانید با ارتباط بر قرار کردن با ما هر گونه آموزشی که خواستید را درخواست دهید تا در اسرع وقت فراهم و در اختیار همگان قرار گیرد . از غذاهای ایرانی و آموزش آشپزی ما کمال استفاده را ببرید و خود را در تنوع یکی از لذت بخش ترین فعالیت های روزانه قرار دهید .

<a style='color:#000' title='همبرگر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/sondewich1/hamberger-berger.html'>همبرگر</a> ,<a style='color:#000' title='همبرگر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/sondewich1/hamberger-berger.html'>همبرگر</a> با مایکروفر,<a style='color:#000' title='برگر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/sondewich1/hamberger-berger.html'>برگر</a>

مواد لازم برای آشپزی آکا

برای آشپزی آکا


گوشت چرخ کرده 100 گرم
پیاز 1 عدد
تخم مرغ 1 عدد
آرد سخاری 2 قاشق سوپخوری
سس گوجه فرنگی 3 قاشق سوپخوری
جعفری ساطوری شده 1 قاشق سوپخوری
نان سفید 2 عدد
روغن 1 قاشق سوپخوری
فلفل ، نمک به میزان لازم

طرز تهیه :
ابتدا گوشت را با پیاز رنده شده، آرد سوخاری ، تخم مرغ ، نمک و فلفل مخلوط کرده خوب مالش دهید بطوریکه که قطعات گوشت از هم جدا نشود. سپس گوشت را 3-2 قسمت کرده و به شکل گرد درآورید و ان را در یک بشقاب مناسب که در آن یک قاشق روغن مایع ریخته اید ، شهن کرده و مدت 4-3 دقیقه با قدرت 100% داخل مایکروفر قرار دهید ( بهتر است در بین این فاصله یکبار گوشت را پشت و رو کنید ). همبرگر های آماده شده را میان نان همبرگر گذاشته و سس گوجه فرنگی را که طبق دستور آن تهیه نموده اید با جعفری خرد شده روی آن بریزید .
همچنین می توانید از دستور تهیه همبرگر با استفاده از سویا که نحوه طبخ آن بسیار ساده و در زمان بسیار کم با استفاده از اسلایسر می باشد استفاده نمایید .

 

<a style='color:#000' title='همبرگر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/sondewich1/hamberger-berger.html'>همبرگر</a> با مایکروفر  - انواع <a style='color:#000' title='ماکارونی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>ماکارونی</a> ، ساندویچ و <a style='color:#000' title='پیتزا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/piza1/'>پیتزا</a> - <a style='color:#000' title='آموزش آشپزی آکا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>آموزش آشپزی</a>

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط

ديگر ويديوهاي کانال

ديگر عکسهاي کانال